Різне > Людська поведінка

Християнські свята. Радіємо в Господі без горілки і пива

<< < (29/37) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Медики не зацікавлені в здоров`ї своїх пацієнтів, інакше, вони залишаться без роботи
--- Кінець цитати ---
В мене ці слова викликають асоціацію з Посольством  Аделаджі....   :=)

Juli:
Ну..., щоб мати  хоча б якісь асоціації з Посольством, потрібно бути з ним знайомим, а так... В Посольстві люди з наркоманів та бомжів, виростають нормальними членами українського суспільства! До речі!!!

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 19 Листопада 2008, 18:47:45 ---В Посольстві люди з наркоманів та бомжів, виростають нормальними членами українського суспільства! До речі!!!
--- Кінець цитати ---
Є і добрі плоди в Посольства. Вони допомагають людям позбавитись наркотичної і алкогольної залежності (за гроші родичів). Я, до прикладу, потроху курив. Juli казала, що мене треба направити в реабілітаційний центр. Я тоді не міг зрозуміти чи вона це серйозно каже чи ні  :unknow Значить, треба було кинути роботу і поїхати на "лікування"?

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Ну..., щоб мати  хоча б якісь асоціації з Посольством, потрібно бути з ним знайомим, а так...
--- Кінець цитати ---

http://forum.kalush.info/index.php/board,74.0.html - Сектантство і деструктивні секти.  Там достатньо інформації та посилань для ознайомлення.   :)
І зрештою ми ж із вами знайомі :) Ви ж презентуєте тут на форумі ваше Посольсто... . І також через ваші повідомлення ми маємо змогу "глибоко" ознайомитися із догматами та канонами цієї організації, зокрема із центарльним "апостолом"  Сандеєм.

--- Цитувати (вибране) --- В Посольстві люди з наркоманів та бомжів, виростають нормальними членами українського суспільства! До речі!!!
--- Кінець цитати ---
Файна корова для доїння.

Juli:

--- Цитата: doktor-maks від 02 Грудня 2008, 02:22:00 ---Я тоді не міг зрозуміти чи вона це серйозно каже чи ні.   Значить, треба було кинути роботу і поїхати на "лікування"?
--- Кінець цитати ---

Щоб це зрозуміти, потрібно відповісти на питання: Juli жартує з гріхом?


--- Цитата: newroman від 04 Грудня 2008, 16:05:11 ---І зрештою ми ж із вами знайомі  Ви ж презентуєте тут на форумі ваше Посольсто... . І також через ваші повідомлення ми маємо змогу "глибоко" ознайомитися із догматами та канонами цієї організації, зокрема із центарльним "апостолом"  Сандеєм.
--- Кінець цитати ---

Я презентую "Посольство Боже"? Швидше захищаю від наклепів та огидних образ. Якби я презентувала "Посольство Боже", це виглядало б інакше - свято, захоплено, велично, царственно.


Відповідь від: 05 Грудня 2008, 21:22:44По темі: Об`єм дуже великий, щоб писати на форумі, тому напишу деякі вирізки, можливо когось зацікавить.
Взято з книги "Немного вина - благословение или проклятие?" Вячеслав Дмитриев.

СВАДЬБА В КАНЕ ГАЛИЛЕЙСКОЙ

Когда-то древние имели ложное представление о Земле, и оно зиждилось на трех китах. Ложные представления сторонников умеренного пития зиждется на пяти китах. Точнее, их главный аргумент стоит на пяти китах. И этим главным аргументом для утверждающих то, что Иисус сам употреблял алкогольное вино, является сотворенное Им чудо на свадьбе в Кане Галилейской. Согласно Евангелию от Иоанна превращением воды в вино Иисус положил начало чудесам, которых Он немало сотворил за время Своего служения на земле. Для сторонников умеренного и неумеренного употребления алкоголя это первое чудо, сотворенное Иисусом, является главным доказательством того, что Он одобряет употребление алкогольных напитков, потому что считают, что Господь для брачной четы и их гостей превратил 450–600 литров воды в высококачественное алкогольное вино, чем одобрил его употребление в умеренном количестве!!! Это их убеждение, что вино, созданное Иисусом в Кане, было алкогольным, зиждется на пяти главных предположениях.

Во-первых, сторонники умеренного употребления алкоголя предполагают, что слово oinos (вино) переводится только как “перебродивший виноградный напиток, то есть вино”. Во-вторых, полагают, что поскольку слово oinos употребляется в данном отрывке Писания как для указания на вино, которое закончилось, так и на вино, которое сделал Иисус, следовательно, оба вина должны быть алкогольными.

В-третьих, раз иудеи не знали, как сохранить виноградный сок от брожения, и поскольку, как доказывает в своих комментариях к Новому Завету Уильям Хендриксен, бракосочетание проходило прежде Пасхи (см.:Иоанна 2:13), то есть спустя шесть месяцев после сбора винограда, следовательно, времени для того, чтобы вино, употребляемое на свадьбе в Кане Галилейской, стало
броженым, было предостаточно.

В-четвертых, поскольку распорядитель брачного пира расценил вино, произведенное Христом, как “хорошее вино” – это, конечно, означает высококачественный алкогольный напиток.

В-пятых, защитники умеренного пития предполагают, что выражение “когда напьются” (Иоанна 2:10), употребленное распорядителем брачного пира, означает, что гости были уже в пьяном состоянии, так как они пили броженое вино. Следовательно, вино, которое сделал Иисус, также должно быть броженым.

Попробую доказать, что все пять предположений являются ложными....    Продолжение следует

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії