Різне > Людська поведінка

Християнські свята. Радіємо в Господі без горілки і пива

<< < (26/37) > >>

Juli:
Мій добрий друг, психотерапевт прочитав ваші відповіді і сказав, що ви належите до кола людей, які мають позитивне ставлення щодо вживання спиртного та регулярно вживають алкогольні напої. Це початкова стадія алкогольної залежності! Раджу звернути на це увагу!

newroman:
Ставлення до спитрних напоїв в мене нормальне - в міру і по святах.   Надаю перевагу вину. Люблю і шампанське, "Одеса Золоте" гарне.  Пиво люблю коли на дворі жара.
З міцних краще трошки кави з коньячком, рідко горілка.
Слабоалкоголки не вживаю взагалі, одна хімія.
Також люблю і соки - виноградний, яблучний, вишневий.
Дуже люблю квашене молоко - пробукт бродіння молочнокислих бактерій. Коктелі також люблю.
Люблю чисту воду з криниці, з джерела.
 :drink

Svit:
В часи 1суса,в 1зра1л1 було вина б1льше н1ж води,а оск1льки п1д час спеки треба вживати багато води,то вони пили вино ,як воду.Але треба знати,що орган1зм був пристосований до цього.Отож люди 1 не напивались.Думаю 1сус не ходив хм1льний)))) :)
  Я не бачу н1чого поганого в вживанн1 спиртного людям,як1 не мають залежност1.Вс1 мо1 знайом1 пастора п'ють вино.Вони не алкогол1ки,це точно.
  newroman ,гарний у Вас смак ;),а я шампанське 1 пиво не люблю.А от квашене молоко-залюбки ;)

TESS:
Я когда-то с парнем встречалась, он не был алкоголиком. Выпивал по праздникам. Когда немного выпивал, то становился буйным, начинал искать себе на голову приключения, если никого не находил, то я была под рукой мог мне заехать пару раз. Я после этого сказала: сама пить не буду никогда и замуж выйду только за трезвенника. Ненавижу все что имеет градусы.

Svit:


--- Цитата: TESS від 03 Березня 2008, 10:51:03 ---Я после этого сказала: сама пить не буду никогда и замуж выйду только за трезвенника. Ненавижу все что имеет градусы
--- Кінець цитати ---
обре,якщо людина приймае р1шення 1 його дотримуеться.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії