Різне > Людська поведінка

Християнські свята. Радіємо в Господі без горілки і пива

<< < (24/37) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 24 Лютого 2008, 23:57:32 ---
--- Цитувати (вибране) ---Церква вирішила поблажливо ставитись до пияцтва,
--- Кінець цитати ---
На основі чого так вирішили ?

--- Кінець цитати ---
Бо я бачу як окремі служителі ставляться до випивки, і як миряни ставляться до випивки

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Бо я бачу як окремі служителі ставляться до випивки, і як миряни ставляться до випивки
--- Кінець цитати ---
Хіба в Церкві закликається до пиятики ?
Не можна судити Церкву тільки тому, що там є погані священники чи миряни. Це Боголюдський організм. Церква є непорочною.

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 25 Лютого 2008, 01:03:25 ---Не можна судити Церкву тільки тому, що там є погані священники чи миряни. Це Боголюдський організм. Церква є непорочною.
--- Кінець цитати ---
Церква Христова є непорочною. А я говорю про релігійну організацію - Православну Церкву
Відповідь від: 25 Лютого 2008, 00:08:22
--- Цитата: yurko від 24 Лютого 2008, 14:20:03 ---А пишучи, що при причащанні миряни п'ють кагор, ви шановні ображаєте релігійні почуття і православних і католицьких християн!
--- Кінець цитати ---
Скажемо так: в церкві використовують кагор 16% міцності. Нікого це не ображає, навпаки - веселить!  :)

Відповідь від: 25 Лютого 2008, 00:11:59
--- Цитата: yurko від 24 Лютого 2008, 14:20:03 ---Ви самі явно ніколи не причащалися. Інакше б знали. що кількість (як ви кажете, хоч інші так не вважають)вина там настільки мізерна, що менша за чайну ложечку за об'ємом.
--- Кінець цитати ---
Я, наприклад, це прекрасно знаю і турбуюсь не стільки за мирян, скільки за священників  ;)

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Церква Христова є непорочною. А я говорю про релігійну організацію - Православну Церкву
--- Кінець цитати ---
Православна Церква є Церква Христова, Апостольська і Соборна.
А от ви якраз і представляєте релігійну організацію.

--- Цитувати (вибране) ---Я, наприклад, це прекрасно знаю і турбуюсь не стільки за мирян, скільки за священників
--- Кінець цитати ---
Краще за свою душу турбуйтесь, а не за священнослужителів Христа. Кожен отримає свою відплату, ту на яку заслуговує.
Щось я ніколи не бачив щоб священник після Причастя був пяним.

--- Цитувати (вибране) ---Скажемо так: в церкві використовують кагор 16% міцності. Нікого це не ображає, навпаки - веселить!
--- Кінець цитати ---
Цей кагор розводиться теплою водою на початку літургії і в кінці. Там далеко вже не 16%.

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 25 Лютого 2008, 01:22:58 ---Православна Церква є Церква Христова, Апостольська і Соборна.
А от ви якраз і представляєте релігійну організацію.

--- Кінець цитати ---
Ніяка релігійна організація немає права називатись Церквою Христовою. Твердження, що православна віра є єдиною правильною, є ознакою сектантства. Не можна загнати Бога у скриню!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії