Різне > Людська поведінка

Християнські свята. Радіємо в Господі без горілки і пива

<< < (3/37) > >>

Svit:
ААААА,кутя,не нагадуйте...Я хочу кутю :'-(.Тут вона не смачна виходить :(
   я люблю кутю з гор1хами,а ще,щоб пшеничка варилась з апельсиновими шк1рками,а кутя готова мае бути не дуже густа.
Мен1 моя дорога тьотя з Калуша передала мак1тру.але тут нав1ть мак другий :(

Lisa:
У моїй сім'ї кутю роблять завжди густою і їдять холодною... А коли я побачила у своєї подружки як вони їдять рідку кутю та щей теплу (маю на увазі що її спіцально підігрівали) то моєму здивуванню не було меж. :unknow

yurko:
Повернуся до випивки.
То досить не проста тема. Особливо для мене. Сам то я з віком навчився вживати спиртне у дозах які дозволяє мій організм, а не у таких при яких він тратить контроль. Але то не такий навик, що раз здобувши отримуєш назавжди. Для мене найважливішим буде виховання дітей у такому руслі, щоб вони і не думали, що спиртне - табу! Але і щоб не стали пияками.
Був я у Німеччині і мене просто вразило, як на дні народження (45 років) чоловіка було випито  0,25 Л віски. І все!!!.
Там було багацько 3-5 молодих здорових хлопців 22-25 років, які на стандартне питання "що будеш пити ?" без запинки виталювали - "солодку водичку". Якби не знав, то подумав би, що то якась секта. А то прості католики, які так як і пересічні галичани до церкви лиш по святах ходять. І нічо... І весело було.
Тобто хочу сказати. що саме по собі спиртне - то не щось погане, але той культ горілки, що існує у нас і продовжує процвітати, ото і є зло.
Треба підвищувати культуру вживання спиртних напоїв!!!  :drink

Svit:

--- Цитата: Lisa від 28 Листопада 2007, 18:50:48 ---У моїй сім'ї кутю роблять завжди густою і їдять холодною... А коли я побачила у своєї подружки як вони їдять рідку кутю та щей теплу (маю на увазі що її спіцально підігрівали) то моєму здивуванню не було меж. :unknow

--- Кінець цитати ---
Н1,кутя мае бути холодна 1 не р1дка дуже,а така,середня)))Смачна кутя-холодна кутя!!!!!
--- Цитата: yurko від 28 Листопада 2007, 21:47:29 ---Треба підвищувати культуру вживання спиртних напоїв!!!  :drink

--- Кінець цитати ---
Я думаю,що спершу мае пройти покол1ння,але знову ж таки,все залежить в1д сусп1льства...Ми з чолов1ком завжди любим випити вино сухе до об1ду,але не щодня,так,коли просто захочеться...А в свята теж,т1льки н1коли нема бажання допити до дна бутилки...Просто отримуем задоволення...

syddia:

--- Цитата: doktor-maks від 27 Листопада 2007, 17:03:53 ---На Святвечір першою і головною стравою є кутя. Хто кутю любить?
--- Кінець цитати ---
Я люблю кутю, моя бабуся робить її з маком, горіхами і медом. В неї кутя виходить густа. А от коли я вчився в Чернівцях, то там хазяйка робила таку кутю, що її треба було сьорбати ложками.  :unknow


--- Цитата: doktor-maks від 24 Листопада 2007, 14:38:45 ---Скоро Новий Рік і Різдвяні свята.
Вживання алкоголю серед мирян під час великих християнських свят є поширеним явищем. Цікаво би дізнатись вашу позицію з цього приводу і позицію духовенства. Чи в міру можна? Чи не стають свята приводом тільки для застілля?
--- Кінець цитати ---
Мушу признатись, що перший раз у своєму житті, коли я хильнув зайвого, то якраз було на Різдво. Після того я звичайно навчився контролювати достатню кількість випитого так щоб пити, а не упиватись. Зараз в мене головна проблема на зимові свята (Новий Рік, Різдво Христове, Святого Василя і т.д.) це як не обїстись, а то після тих застіль я чомусь не влажусь у штани. :pardon

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії