Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (19/54) > >>

doktor-maks:
Вернімося до теми.
Сексуальна незадоволеність може стати серйозною перешкодою на шляху пізнання Бога. Хто згідний?

yurko:
Модно завернув. Звісно що може. Але це так само як би спитати, от якби до Бога було 2 дороги, одна пряма, а друга звивиств, під горі і з перешкодами. то чи перешкоди на цій дорозі відлякають багатьох іти по ній?
Так відлякають і відлякують, але як інакше можна відібрати гідних від негідних.
Хто захоче, той подолає ті перешкоди. Ніхто і не казав, що все буде просто і гладко.
А сексуальна незадоволеність, внаслідок відсутності дошлюбних стосунків, то мабуть чи не найменша перешкода.
Є ще випробування славою, грошами, злиднями і хворобою. то набагато важчі випробування.

Svit:

--- Цитата: doktor-maks від 12 Грудня 2007, 14:42:44 ---Вернімося до теми.
Сексуальна незадоволеність може стати серйозною перешкодою на шляху пізнання Бога. Хто згідний?

--- Кінець цитати ---
Якщо я правильно зрозум1ла питання,то моя думка,що сексульна незадоволен1сть впливае повн1стю на життя людини,але подолання цього,це виб1р кожного...Як це впливае на п1знання Бога?Коли людина шукае Бога,то все решта в1дходить на задн1й план,бо Бог задов1льняе вс1 наш1 потреби.Факт,що сексуальн1 в1дносини в шлюб1,це благослов1ння...Але,ск1льки часу може не одружена людина залишатись сама?і чи треба ій бути одній?
  Я думаю,що навколишн1й св1т д1е негативно на сексуальний розвиток п1дл1тк1в.Можна сказати-пагубно...Ц1нност1 перекручен1 1 спрощен1..Шкода...
  А ви,doktor-maks,ваше  питання *Хто зг1дний? це в1дпов1дь на вашу фразу?

doktor-maks:

--- Цитата: Svit від 13 Грудня 2007, 08:35:33 ---А ви,doktor-maks,ваше  питання *Хто зг1дний? це в1дпов1дь на вашу фразу?
--- Кінець цитати ---
Нічого не зрозумів. Питання "Хто згідний?" - це запрошення до обговорення, хто не згідний, хай також висловлює свою думку

Svit:

--- Цитата: doktor-maks від 13 Грудня 2007, 09:59:34 ---
--- Цитата: Svit від 13 Грудня 2007, 08:35:33 ---А ви,doktor-maks,ваше  питання *Хто зг1дний? це в1дпов1дь на вашу фразу?
--- Кінець цитати ---
Нічого не зрозумів. Питання "Хто згідний?" - це запрошення до обговорення, хто не згідний, хай також висловлює свою думку


--- Кінець цитати ---
Ок...зрозум1ло...а то мен1 виглядае,як ствердження 1 запрошення до дискус11 :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії