Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (18/54) > >>

romawka:

--- Цитата: romashkin від 25 Листопада 2007, 14:12:58 ---Віра в Бога, навіть, якщо хочете, боязнь до нього є стримуючим фактором для багатьох несвідомих.

--- Кінець цитати ---
згідна. якшо це діє - тоді згідна.

--- Цитувати (вибране) ---Я вважаю, що якщо моя дитина, ходитиме до церкви і виховуватиметься за християнськими канонами, то для неї це тільки буде плюс.


--- Кінець цитати ---
безперечно. я з цього і починала.

romawka:

--- Цитата: Svit від 25 Листопада 2007, 14:23:41 ---Не хочу п1дн1мати все спочатку,але...Зв1дки ви це взяли?
--- Цитата: romawka від 24 Листопада 2007, 17:20:02 ---всім хто говорить про Біблію - рябята  :censore , ви взагалі її читали???

знайомі з тим фактом, шо у Старому Завіті такі речі як інцест не засуджувалися? а?


--- Кінець цитати ---
Біблію можна читати і не розуміти...Або підтосувати так,як вигідно...
А як же ж на рахунок Ноя?там що,схвалення?

--- Кінець цитати ---

ок. треба мабуть трохи пояснити. я читала Біблію і не один раз. я вважаю її визначним історико-філософським текстом того часу. про інцест я не підтасовую. про це навіть на Вікіпедії написано. не варто називати все, шо вам неподобається - підтасуванням фактів. а на рахунок РІЗНИХ варіантів ставлення до інцесту в Біблії - то це лише свідчення її непослідовності.

а про інцест - прочитайте історію Содома і Гомори і її продовження. але про це вже говорилося.

Svit:
   Десь тут було висказано Доктором,що треба дивитись 1 на культурн1 традиц11 того часу.Так от,я не просто зг1дна,але 1 запевняю,що без знання культури того часу,1х життя,а саме головне,способу мислення народу того часу.! ще,не забувайте,що все це на Сход1,а не в Европ1.А це велика в1дм1нн1сть.
   В1к1пед1я написана людьми,Слово Боже-духовними людьми.Для мене це велика р1зниця.
    Писання я не т1льки читала,але й вивчала.істор1ю Содома 1 Гомори знаю.
  Позитивного в1дношення до вищесказаного я там не знайшла.А кожен може оправдати те,що йому виг1дно.

romawka:

--- Цитата: Svit від 25 Листопада 2007, 14:43:44 ---   Десь тут було висказано Доктором,що треба дивитись 1 на культурн1 традиц11 того часу.Так от,я не просто зг1дна,але 1 запевняю,що без знання культури того часу,1х життя,а саме головне,способу мислення народу того часу.! ще,не забувайте,що все це на Сход1,а не в Европ1.А це велика в1дм1нн1сть.
   В1к1пед1я написана людьми,Слово Боже-духовними людьми.Для мене це велика р1зниця.
    Писання я не т1льки читала,але й вивчала.істор1ю Содома 1 Гомори знаю.
  Позитивного в1дношення до вищесказаного я там не знайшла.А кожен може оправдати те,що йому виг1дно.

--- Кінець цитати ---

геніально. чому тоді європейські християни 21 століття керуються БІблією і посилаються на неї? ви при цьому враховуєте культурний контекст того часу? якшо так, то поділіться досвідом - як саме?

Svit:
Християни користуються Новим запов1том,а Старий Запов1т виступае прототипом.
Знову ж таки,як я зрозум1ла у Вас в1дношення до Б1бл11 сугубо ф1лософське,а не духовне.А Християни нею користуються,як духовною зброею,а не доказом ф1лософського вчення.В цьому розб1жн1сть.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії