Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (17/54) > >>

romawka:
а можна будь-ласка почилання на джерело цієї статистики?
на рахунок відрубування рук...знаєте в чому мій основний аргумент проти таких методів. на прикладі смертної кари. поки ловили Чекатілу, розстріляли принаймі 2-ох невинних людей за злочини, які він вчинив.

yurko:
можна, звісно,
це з книги "Всё что вы хотели знать о Швеции". svenska institutet. Стокгольм 2005.

romawka:

--- Цитата: yurko від 25 Листопада 2007, 12:40:22 ---можна, звісно,
це з книги "Всё что вы хотели знать о Швеции". svenska institutet. Стокгольм 2005.

--- Кінець цитати ---
дякую. тоді, якшо говорити про кризу сім"ї в Швеції, як вам така статистика: 2% батьків-одинаків і 4% мам-одиначок? і мається на увазі не від населення, а від партнерств у будь-якій формі.
рівень сексуального насилля в Швеції швидше за все найвищий тому, шо там в поняття сексуальні домагання входить не тільки спроба чи факт згвалтування.

romashkin:
хоча я не можу себе назвати людиною глибоко віруючою, швидше навпаки. Але погоджусь з Юрком. Віра в Бога, навіть, якщо хочете, боязнь до нього є стримуючим фактором для багатьох несвідомих.
Є звичайно люди свідомі і вони самостійно роблять свій вибір. Але, на мою думку, більшість все таки потребує мати якийсь Авторитет, на який можна рівнатись, до якого треба прагнути.

Я вважаю, що якщо моя дитина, ходитиме до церкви і виховуватиметься за християнськими канонами, то для неї це тільки буде плюс.

А в дорослому житті вона зможе зробити самостійний свідомий вибір, як зрештою зробили і Ви, шановна romawka.
 

Svit:
Не хочу п1дн1мати все спочатку,але...Зв1дки ви це взяли?
--- Цитата: romawka від 24 Листопада 2007, 17:20:02 ---всім хто говорить про Біблію - рябята  :censore , ви взагалі її читали???

знайомі з тим фактом, шо у Старому Завіті такі речі як інцест не засуджувалися? а?


--- Кінець цитати ---
Біблію можна читати і не розуміти...Або підтосувати так,як вигідно...
А як же ж на рахунок Ноя?там що,схвалення?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії