Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (15/54) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: romawka від 24 Листопада 2007, 18:52:26 ---...це пояснюється тим, шо за часів Старого Завіту християн (в основному євреїв) було дуже мало...

--- Кінець цитати ---
Яка неосвіченість!!! Християни за часів Старого Заповіту?

romawka:

--- Цитата: newroman від 24 Листопада 2007, 20:33:21 ---в даному випадку це не просто стосунки заради задоволення, дочки Лота зробили це тому що вони думали що на землі вже немає нікого крім них, бачачи що Содом згорів, і вони пішли на хитрість розуміючи що батько не буде згідний, вони його напоїли, по тих мірках це гріх, це було непропустимим навіть у язичників
 Лот ,за словами Св. Писма був викривачем хріхів содомлян і  по чистоті свого життя.
За такі стосунки в Законі Мойсея зразу присуджувалась смертна кара (Лев 18.6)., (Втор. 27. 20)..
в силу свого родацтва , мовітяни і аммовітяни, в Біблії виступають разом, , як діти гріха  і беззаконня, вони є в Біблії предметом прокляття і відрази(Втор.23,3) але як родичі  по плоті  вибраного єврейського  народу , то вони в кінці мають отримати прощення і спасіння (Ієрем. 49.6)

мовітяни і аммовітяни це народи які вийшли від цих звязків дочок з Лотом


--- Кінець цитати ---

рада шо ви обізнані з цією історією. тоді я про шо поговорити. запитання: чому ж ні Лота, ні його дочок не було покарано смертною карою?

romawka:
ах. мене тут попрохали не флудити :'-(.
ок. по темі.
як людина не віруюча, вважаю, шо дошлюбні стосунки можуть мати місце, але це звичайно ж вибір кожного.
особисто я нічого не маю проти дошлюбних стосунків, а заборону на них вважаю пережитками минулого. дуже шкода шо соціальна революція 60-их 70-их років пройшла мимо нас (через певні об"єктивні історичні причини). через це ми відстали від так званого "прогресивного" людства у соціальному розвитку приблизно на пів століття.
більше того (шас в мене чимось кинуть))) - я не вважаю доцільним особисто для себе реєструвати шлюб в принципі. ні в громадській, ні тим паче в релігійній формі.

doktor-maks:

--- Цитата: romawka від 24 Листопада 2007, 22:22:52 ---ах. мене тут попрохали не флудити :'-(.
ок. по темі.
як людина не віруюча, вважаю, шо дошлюбні стосунки можуть мати місце, але це звичайно ж вибір кожного.

--- Кінець цитати ---
Авжеж. Бог дав людині право вибору


--- Цитата: romawka від 24 Листопада 2007, 22:22:52 ---особисто я нічого не маю проти дошлюбних стосунків, а заборону на них вважаю пережитками минулого. дуже шкода шо соціальна революція 60-их 70-их років пройшла мимо нас (через певні об"єктивні історичні причини). через це ми відстали від так званого "прогресивного" людства у соціальному розвитку приблизно на пів століття.

--- Кінець цитати ---
Це "прогресивне" людство деградує


--- Цитата: romawka від 24 Листопада 2007, 22:22:52 ---більше того (шас в мене чимось кинуть))) - я не вважаю доцільним особисто для себе реєструвати шлюб в принципі. ні в громадській, ні тим паче в релігійній формі.

--- Кінець цитати ---
Ніхто у Вас нічим не кине. Ми не живемо в часи Старого Заповіту, коли побивали камінням

romawka:

--- Цитата: doktor-maks від 24 Листопада 2007, 22:47:10 ---
--- Цитата: romawka від 24 Листопада 2007, 22:22:52 ---ах. мене тут попрохали не флудити :'-(.
ок. по темі.
як людина не віруюча, вважаю, шо дошлюбні стосунки можуть мати місце, але це звичайно ж вибір кожного.

--- Кінець цитати ---
Авжеж. Бог дав людині право вибору


--- Цитата: romawka від 24 Листопада 2007, 22:22:52 ---особисто я нічого не маю проти дошлюбних стосунків, а заборону на них вважаю пережитками минулого. дуже шкода шо соціальна революція 60-их 70-их років пройшла мимо нас (через певні об"єктивні історичні причини). через це ми відстали від так званого "прогресивного" людства у соціальному розвитку приблизно на пів століття.

--- Кінець цитати ---
Це "прогресивне" людство деградує


--- Цитата: romawka від 24 Листопада 2007, 22:22:52 ---більше того (шас в мене чимось кинуть))) - я не вважаю доцільним особисто для себе реєструвати шлюб в принципі. ні в громадській, ні тим паче в релігійній формі.

--- Кінець цитати ---
Ніхто у Вас нічим не кине. Ми не живемо в часи Старого Заповіту, коли побивали камінням

--- Кінець цитати ---

про право вибору. мені його ніхто не давав. спробуйте хоч на хвилинку уявити (я розумію, шо це важко), шо є люди, які не вірять в бога.

про деградацію прогресивного світу. за якими параметрами ви беретесь таке стверджувати? за тим, шо країни Скандинавії - перші і поки єдині в світі так звані велфеа стейт?

про дошлюбні стосунки. не бачу для себе абсолютно ніяких підстав, шоб їх не вести.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії