Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (12/54) > >>

dj vlad:

--- Цитата: newroman від 24 Листопада 2007, 16:48:12 ---Ви dj vlad напевно читали книги про Дарвіна тільки радянського періоду і тільки у науковому напрямі. Але є і біографія його, і його життя, чому він так писав.
Теорія Дарвіна на має міцного підгрунтя в науці, і в нинішній час їй завдано жорсткої поразки. Ось один з доказів:
Відомий американський учений Кресм Морісон (колишній голова Нью-Йоркської академії наук) писав:
"Диво генів - явище , яке ми знаємо, але яке не було відоме Дарвінові,- свідчить про те, що про все живе було виявлено турботу з вище.

А щодо загрози життю, то в кожну людину фізичну Богом заложено два основних інстинкти, як і у тварин: одним із них є інстинкт самезбереження. В кризових ситуацях він починає діяти.


--- Кінець цитати ---
гах ось я вас і підлапав...то як там Бог значить сам собі суперечить чи як...як є заповідь не вбий то як...значить бог дає тобі інстинкт самозбереження для того щоб ти грішив чи як...ти розумієш що це абсурд... :fool...тай в принципі тема не проце отож хлопці хто як хоче...ви собі до шлюбу жмякайте пісю(о доречі а займатись рукоблудством тоже гріх???)...а я буду жмякати жіночі круглі груди...не важно буду у шлюбі чи ні...одне знаю точно на ліво не піду-така моя життєва позиція

romawka:

--- Цитата: doktor-maks від 24 Листопада 2007, 15:27:51 ---
--- Цитата: newroman від 24 Листопада 2007, 15:20:00 ---А Дарвін вірив у Бога і був глибоко віруючою людиною.  його теорію було  взято на озброєння і пристосовано для потреб атеїстів.

--- Кінець цитати ---
Не тільки атеїстів. Саме атеїсти-комуністи стверджували що цю теорію вигадали капіталісти, згідно цієї теорії панування правлячих класів виправдавувалося їх біологічною перевагою.

--- Кінець цитати ---

 :fool. якраз в роботах Маркса прослідковується вплив Дарвіна. якраз теорію Дарвіна як єдиновірну вивчали в СРСР. якшо не знаєте про шо кажете - не кажіть.

newroman:
Тут ніхто нікого не хоче в чомусь переконати, а кожний викладає своє бачення тому якщо хочеш жмякати жіночі груди то це твої проблеми.
А про рукоблуддя, то якщо ти цей гріх так назвав, то напевно знаєш вже про це - що це гріх, тому що в такій назві він у більшості зустрічається у релігійній літературі, а між молоддю як онанізм

Своїм тілесним життям людина нічим не відрізняється від інших живих істот, і полягає воно у задоволення тілесних потреб, вони різноманітні та в цілому зводяться до двох потреб: як я писав це інстинкт самозбереження і розмноження.
Ці два інстинкти вкладені Творцем у тілесну природу будь-якої живої істоти з цілком зрозумілою та розумною метою - аби ця істота не гинула і не нищилася безслідно.
Одже ці інстинкти закладені в людину не для вбивства собі подібного, що є гріхом.
Але людина відрізняється від тварин своїм вищим началом - духом даним нам від Бога.
Людина не керується інстинктами як тварина бо для тварини це природно.
Людина має душу живу, яка оживотворяє, керує матерієюа не навпаки.
Бог давав заповідь не вбий не людині схожій на тварину, не тілесній природі, а людині мислячій, у якої є воля і почуття, людині яка вміє думати і аналізувати.
Духовна природа людини стоїть набагато вище тілесної.
 

dj vlad:

--- Цитата: newroman від 24 Листопада 2007, 18:04:43 ---Тут ніхто нікого не хоче в чомусь переконати, а кожний викладає своє бачення тому якщо хочеш жмякати жіночі груди то це твої проблеми.
А про рукоблуддя, то якщо ти цей гріх так назвав, то напевно знаєш вже про це - що це гріх, тому що в такій назві він у більшості зустрічається у релігійній літературі, а між молоддю як онанізм

Своїм тілесним життям людина нічим не відрізняється від інших живих істот, і полягає воно у задоволення тілесних потреб, вони різноманітні та в цілому зводяться до двох потреб: як я писав це інстинкт самозбереження і розмноження.
Ці два інстинкти вкладені Творцем у тілесну природу будь-якої живої істоти з цілком зрозумілою та розумною метою - аби ця істота не гинула і не нищилася безслідно.
Одже ці інстинкти закладені в людину не для вбивства собі подібного, що є гріхом.
Але людина відрізняється від тварин своїм вищим началом - духом даним нам від Бога.
Людина не керується інстинктами як тварина бо для тварини це природно.
Людина має душу живу, яка оживотворяє, керує матерієюа не навпаки.
Бог давав заповідь не вбий не людині схожій на тварину, не тілесній природі, а людині мислячій, у якої є воля і почуття, людині яка вміє думати і аналізувати.
Духовна природа людини стоїть набагато вище тілесної.
 

--- Кінець цитати ---
а то з твоїх слів виходить що тварини бездушні...повір удеяких тварин цієї душі більше ніж у деяких людей

newroman:
душа тварин взята із землі разом із тілом, почитай книгу Буття. А душа люнини разом із духом вдихнута Творцем в тіло людське

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії