Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (9/54) > >>

dj vlad:
так все ясно сказав а не неясно....ця позиція мені зрозуміла....але не зрозуміло ось це-наприклад я невіруючий бовдур без бога і без душі ніколи не намагався якось зневажати чи критикувати чиюсь віру...проте були такі які намагалися обрезити мою не віру...і звісно я ж читав біблію....і не буду нічого поганого казати також  там є багато хорошого і багато повчального і було би дуже круто спати з дівчиною єдиною вперше і назавжди але як дізнатись чи в цьому плані вона тобі підійде???і як що ти кажеш шо секс 5 % і будеш в майбутьньому стількиж приділяти йому уваги, то мені жалко і тебе і твою то чи теперешню то чи майбутьню дружину(це не в образу така просто моя думка а погоджуваптись з нею чи ні твоє діло)....під розуміням сексуальні стосунки не тільки "вставити болта куда поглубже"-а це і тек як ти поводишся з своєю половинкую скільки приділяєш уваги як цілюєш як ніжно обнімаєш....а хіба самому не світло десь на душі коли знаєш що твоя половинка тебе бажає усім тілом і душею...як написав якийсь відомий психолог(нажаль не можу згадати хто точно)найкращий спосіб довести своє кохання-це секс...а далі вирішуйте самі...як сказав олько я насолоджуюсь кожною хвилиною і як шо мені цього хочеться не просто для фізичного задоволення ай для серця...то я буду це робити навіть не в шлюбі

--- Цитата: Lisa від 23 Листопада 2007, 18:20:51 ---
--- Цитата: romashkin від 23 Листопада 2007, 17:57:55 --- Як ви ставитесь, до того, що ваша дівчина перед вами випробувала пару десятків парубків "на сумісність"?
--- Кінець цитати ---
А romashkin то попав прямо в ціль. Можливо мужчини зарас будуть писати щось в тому роді що те що робили жінки/дівчата до них то їх не стосується... Хоча мені здається чим менше число, (а ще краще якшо воно дорівнює 1) випробувань на сумісність у їхньоі пасії тим їм (мужчинам) і приємніше.
І щоб підкріпити ці слова мені згадались слова мого друга. Він зі своєю дівчиною розписались дуже рано, і він якось сказав що не хотів би одружитись з дівчиною якій Y років(спеціально не зазначую скільки років щоб нікого не обідити) бо "вона уже з пів світом переспала".

--- Кінець цитати ---
а нарах цього можу сказати твердо...як що пів калуша то точно не потрібно таке щастя ...але як що всього навсього 2 чи 3 чи навіть 5 мені однозначно всерівно... а задам зустрічне питання чи хотів би хтось з вас займатись сексом через нехочу????!!!!....бо коли тебе партнер не задовільняє сексуальний потяг до нього так само пропадає....

Propoved-nik:
Християнство -це не Релігія.......це для мене Живі і Реальні стосунки з Богом, який для мене є і Другом, і Братом, і Моїм БАТЬКОМ...і цього саме більше не вистачає усім...а секс це не основне....

Стосовно пошуку виходу у Біблії - у більшості людей в нашому суспільстві, збудовані певні стереотипи стосовно Християнства і людини Християнина в цілому...дехто думає, що Християни слаблі люди і у всьому ховаються за Бібілію.....А я вам скажу самі сельніші люди це є Християни...тому, що гуляти на право на ліво..називаючи це (коханням, насолодою..і т.д.) це легко і БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО....а ось стримати себе цим самим залишатися абсолютно нормальною, психологічно врівноваженою людиною і не маючи проблем з Зовнішністю і увагою з боку протилежної статі...- для цього потрібно прикладати зусилля...
Життя в святості потребує зусиль, але без БОГА ці старання схожі на КАТОРГУ....і якщо для вас це складно то я скажу вам ви просто це не пізнали БОГА...

doktor-maks:

--- Цитата: dj vlad від 24 Листопада 2007, 03:02:41 ---було би дуже круто спати з дівчиною єдиною вперше і назавжди але як дізнатись чи в цьому плані вона тобі підійде???

--- Кінець цитати ---
Любов не говорить так. Це в тобі говорить егоїзм, помножений на міщанські стереотипи. Звізно, перед тим, як брати шлюб, молодята мають відверто обговорити свої сексуальні тривоги і очікування та визнати проблеми, якщо вони їх мають.
Щодо сумісності. Не переймайся. Любов все здолає.  :)

newroman:
Не знаю, може це і не так, але мені здається, що більшість з тих, що обстоюють тут сексуальні стосунки до шлюбу ніколи не були в шлюбі і не знають що секс до шлюбу і секс в шлюбі займають трошки різні місця в стосунках між чол. і жін.
В шлюбі секс -  стає буденною справою і відсувається з часом на задній план, особливо коли Бог благословляє дітьми, коли вся увага жінки-матері переходить на дитину.
Так якщо ви приділяєте занадто багато уваги сексу  в сімейному житті у вас може виникнути криза у цьому плані. Бо людям притаманно привикати до речей, обставин, стосунків. Тому вся яскравість і звбарвлення у стосунках, з часом починають тускніти.   Центр життя починає переходити з тілесної насолоди один одним до чогось більш вищого, яке загартовуєтсья будденістю, часом, терпінням.

dj vlad:
ну це все мені можливо би було зрозумілим як би я вірив у щось таке надприроднє ...але ж не вірю ....і шлюб чи ні був чи не був жити рік у громадському шлюбі це те саме і правду кажучи без сексу яб і не жив мабуть...так воно є для мане а перконнання в тому що є бог чи щось вище від нас всіх на мене не діють....я вірю лишень тиорії дарвіна.....

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії