Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (7/54) > >>

olk:

--- Цитата: doktor-maks від 23 Листопада 2007, 17:24:57 ---
--- Цитата: olk від 23 Листопада 2007, 15:02:55 ---Бог дав можливість нам насолоджуватись одне одним, то ж чому не використовувати цю можливість

--- Кінець цитати ---
Для цього Бог створив шлюб

--- Кінець цитати ---
не дуже б хотілось брати шлюб в 17 років, а якщо вже чекати шлюбу для сексуальних стосунків, то небагато дівчат витримають таке чекання...

P.S. ВСІМ: Бачу, шо любите поумнічати, а от проаналізуйте для себе, чи у всьому всі такі релігійно правильні і чи дотримуєтесь в дійсності всіх релігійних вчень, чи просто хтось самостверджується або якщо розглядати нашу тему - має проблеми з інтимним життям і шукає відповіді в Біблії...проаналізуйте для себе

Я наприклад можливо не у всьому релігійно чемний, але і насолоджуюсь кожною миттю життя яке мені дав Бог і ніколи не збирався бути цнотливим до 25 років, бо мав би тоді вже психологічні проблеми...

doktor-maks:
Olk! Саме прагнення самостверджуватись через секс і є психологічною проблемою і проблемою духовності, вірніше бездуховності

doktor-maks:

--- Цитата: Lisa від 23 Листопада 2007, 17:43:45 ---В сучасності статеві стосунки до шлюбу вже не розглядаються як гріх, а просто як невідємна частина буття.

--- Кінець цитати ---
Це одна з проблем сучасного суспільства, де занепад моралі став нормою

doktor-maks:

--- Цитата: Propoved-nik від 23 Листопада 2007, 18:10:47 ---Сексуальні стосунки в ВЗАЄМОСТОСУНКА в сімї між чоловіком і жінкою складають 5%.

--- Кінець цитати ---
Щось мало. Якось непривабливо звучить. Треба підвищувати процент  :)
У шлюбі, звісно

doktor-maks:

--- Цитата: Propoved-nik від 23 Листопада 2007, 10:32:53 ---Я вважаю дошлюбні стосунки - це просто повна безвідповідальність, з плачевними наслідками (безпритульними дітьми і т.д.)

--- Кінець цитати ---
Тут слід сказати також про аборти - тяжкий гріх, як наслідок сексуальної розбещеності, а у підлітків - сексуальної безграмотності

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії