Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (6/54) > >>

PatroN:
Коли я сповідався то мені казали, щоб всі гріхи були прощені то треба ще відмолитися і що неділі ходити до церкви і звичайно молитися зранку і ввечері.

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 23 Листопада 2007, 19:15:15 ---Інша справа якби поставити питання так:
Якщо перед вами постане конкретна життєва ситуація у якій ви можете згрішити
 (з різних причин, чи то цікаво, чи щоб переконатися, чи неможливо опертися спокусі очікуваного задоволення, чи просто тому, що ви так любите цю людину, що все інше вже для вас не важливе),
то чи згрішите ви, чи дочекаєтеся першої шлюбної ночі?

--- Кінець цитати ---
Для мене раніше взагалі такого питання не існувало. Більш того, навіть після навернення я дозволяв собі інтимні стосунки. Одного разу Бог мене викрив. Після чергового блуду я відкрив Біблію навмання. І Бог мені зі сторінки говорить:
"Бо краще було б не пізнати їм дороги праведности, аніж, пізнавши, вернутись назад від переданої їм святої заповіді! Бо їм трапилося за правдивою приказкою: Вертається пес до своєї блювотини, та: Помита свиня йде валятися в калюжу..."
(2 Петра 2:21-22)
Не думаю, що то була випадковість, коли я відкрив Біблію саме на цьому місці. Адже ці слова були такими доречними!
Ім'я спасеної людини, яка повертається до гріха, буде викреслене з Книги Життя


--- Цитата: yurko від 23 Листопада 2007, 19:15:15 ---Якраз мене більше цікавить, чи є наші гріхи одразу після сповіді прощені?

--- Кінець цитати ---
Це вирішує Бог. За відповіддю треба звертатись до Нього. У молитві, на якій будуються особисті стосунки з Ним

doktor-maks:

--- Цитата: PatroN від 23 Листопада 2007, 19:29:41 ---Коли я сповідався то мені казали, щоб всі гріхи були прощені то треба ще відмолитися і що неділі ходити до церкви і звичайно молитися зранку і ввечері.

--- Кінець цитати ---
Молодець, PatroN! +1
Але не просто "відмолитися" (звучить як зробити послугу Богу), а прагнути Бога всім серцем

newroman:
 Освящая брак и супружеское ложе Церковь учит воздержанию в супружеских
отношениях. Благословляя брак Церковь осуждает сосредоточенность взаимных
интересов исключительно на плотских отношениях. Когда в браке доминирует секс,
тогда под маской брака скрывается разврат; когда муж, предварительно поругавшись
с женой требует ее тело или мирится с ней только для того, чтобы обладать им,
тогда в браке совершается половой грех. Лишь умеренность и воздержанность,
духовная и душевная близость супругов, погруженность в состояние всеобъемлющей
любви делает святыми и радостными моменты телесного слияния. Половой акт
становится выражением и глубочайшим символом взаимной любви супругов и полной их
близости. ''Не уклоняйтесь друг от друга, разве только по согласию, на время,
для упражнения в посте и молитве, а потом опять будьте вместе, чтобы не искушал
вас сатана невоздержанием вашим'' 1 Кор 7:5. Обращаясь к христианским супругам,
свт. Климент Александрийский говорит: человеку нужно воздерживаться от
сладострастия … здесь должна быть мера и границы … Не часто должно быть брачное
сношение: чем оно реже, тем желаннее и приятнее''xxi. Отсутствие разумного
воздержания закрывает друг от друга полноту восприятия троичности личности
каждого из супругов, любовь по сути подменяется сладострастием.

newroman:
Ми бачимо як Церква закликає нас до стриманості у плотській насолоді навіть у шлюбі, бо секс це не є щось головне у стосунках між чоловіком і жінкою, а є засобом виявленні своєї любові, і гасінні своєї нестримної пристрасті. Одночасно Бог благословляє статеві стосунки у шлюбі.
Поза шлюбом ж стосунки між чоловіком і жінкою не є бласловенні Богом і є - ГРІХОМ для християнина.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії