Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (50/54) > >>

syddia:

--- Цитата: Juli від 02 Червня 2008, 17:53:18 ---Якщо усвідомлюєш, що це гріх, покайся і більше не гріше, щоб гріх не розділяв тебе з Богом.
--- Кінець цитати ---
Залишилось ще чучуть, може і не буду грішити ці півтора тижні, а там далі весілля і те, шо було гріход до тепер, стане нормою в подальшому. :pardon

Juli:
Головне покаятися перед Богом, попросити Його очистити вас від всякого гріха, попросити увійти в ваше серце і допомогти розпочати подружнє життя в святості.

Молитва

Отець Небесний, я прихожу до Тебе в Ім`я сина Твого, Ісуса Христа.
Ісус, я вірю, Ти - Син Божий. Ти помер за мене на хресті. Я прошу Тебе, прости всі мої гріхи, омий мене Своєю Кров`ю, освяти мене Своїм Духом. Увійди в моє серце, стань моїм Господом і Спасителем ві сьогодня і на все життя. Я приймаю тверде рішення іти за Тобою, жити святим життям. Допоможи мені в цьому. Навчи мене чути Твій голос і хрести мене Твоїм Духом. Направляй і скеровуй мене. Я дякую Тобі, Отче, за прощення. Я вірю, що моє життя зміниться і я виконаю Твою волю на моє життя. Амінь!

Потім потрібно визначитися з духовними наставниками і відвідувати церкву, щоб навчитися жити з Богом. Я впевнена, що ви не пожалкуєте!!!

doktor-maks:

--- Цитата: advokat від 30 Травня 2008, 09:49:21 ---В тому то й справа, що реєстрація шлюбу у органах РАГСу це чиста формальність і ще не означає щирість  та істиність почуттів .

--- Кінець цитати ---
Погодьтеся, що тут більше щирості та істинності почуттів, ніж в конкурбінаті

doktor-maks:

--- Цитата: doktor-maks від 29 Травня 2008, 20:46:43 ---
--- Цитата: advokat від 29 Травня 2008, 17:29:27 ---яким чином все відбувалось у прадавні часи, коли поняття такого як священники і церква не існувало, не говорячи вже про юридичне оформлення
--- Кінець цитати ---
Приходив чоловік, оволодівав жінкою. Після цього вона ставала його дружиною в очах Бога і людей:
"І впровадив її Ісак до намету Сарри, матері своєї. І взяв він Ревеку, і за жінку йому вона стала, і він її покохав..."
(Буття 24:67)
Все дуже просто

--- Кінець цитати ---
Чому мене ніхто не підтримує?  =))

Juli:



--- Цитата: dj vlad від 03 Червня 2008, 01:28:19 ---ага виходить л1кар1 покинули л1кувати твою мат1р чи все таки продовжували боротись за ъъ життя????
--- Кінець цитати ---

Лікарі робили те, що мали робити. Під час операції побігли в сусідній корпус по кров, потім гріли її руками і зразу ж вливали і т.д. ... бред!!! Це називається боролися за життя?! Це, я б сказала, спроба виправити свої помилки! Якби вони послухали маму, коли вона перед операцією їм сказала: "У мене серцева недостатність, тому потрібно менше наркозу, погано звертається кров...може бути кровотеча...", то, можливо, все пройшло б набагато легше. Я особисто чула як вона їм це казала, а вони навіть не звернули уваги на її слова. Це звичайна халатність!!! І я впевнена, якби не Бог, навряд чи вони б встигли розморозити ту кров, чи завести їй серце, яке тричі зупинялося від передозу наркозом.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії