Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (49/54) > >>

Juli:

--- Цитата: dj vlad від 02 Червня 2008, 09:01:23 ---докази будьласка...
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: dj vlad від 02 Червня 2008, 09:01:23 ---славо чого-де творець...не бачу...
--- Кінець цитати ---

Подивися на світ навколо тебе: гори, ліси, моря!!! Хто створив все це?!

Ты ли дал красивые крылья павлину и перья и пух страусу?
Он оставляет яйца свои на земле, и на песке согревает их,
(Иов.39:13,14)

Твоею ли мудростью летает ястреб и направляет крылья свои на полдень?
По твоему ли слову возносится орел и устрояет на высоте гнездо свое?
(Иов.39:26,27)

И продолжал Господь и сказал Иову:"будет ли состязающийся со Вседержителем еще учить? Обличающий Бога пусть отвечает Ему."
(Иов.39:31,32)

Ибо невидимое Его, вечная
сила Его и Божество, от создания
мира через рассматривание творений
видимы, так что они безответны.
(Рим.1:20)

Спробуй випробувати Бога! Звернися до Нього і Він відповість, але коли отримаєш відповідь, не кажи, що це збіг обставин.
Якось був випадок в моєму житті, коли моя мама могла померти під час операції (операція по складності як апендикс - нескладна, але було передозування наркозу, втрата третини крові, тричі в неї зупинялося серце - халатність лікарів). Лікарі і медсестри запевняли мене, що ця операція не складна і немає чого хвилюватися, але я відчувала, що щось погане відбувається в операційній. Я почала молитися до Бога і просити Його зберегти їй життя. На той момент я говорила так як ти: "Я не вірю в Бога". Але коли я зрозуміла, що нема на кого покладатися, ніхто не врятує маму і вона помре, я відкинула питання є Бог чи Його немає, я просто благала Його врятувати життя моєї мами. Вона вижила - Бог її зберіг! Коли вона прийшла в себе, їй робили переливання крові і було ще багато хвилюючих моментів, через які вона думала, що не лишиться живою. Я казала їй: "Ти будеш жити, бо я молилася за тебе і Бог мене почув." Пройшло ще два роки потому, доки я остаточно усвідомила, що Бог Живий, що Він є, що Він поруч!


syddia:
Якщо брати до уваги повідомлення за останній тиждень, то мені в більшості імпонує позиція advokatа і WikTorа. :) Мабуть через те, що я як і вони за професією юрист, а може в мене просто така ж життєва позиція.

Juli та Propoved-nik я також підтримую у їхніх намаганнях бути більш праведними ніж інші, таким чином подаючи приклад хорошої поведінки нашому розбещеному суспільству.

Та разом з тим, визнаю за право та певну необхідність пізнати сексуального життя до шлюбу. Звичайно це повинно бути здійснено у певних рамках. Тобто людина повинна бути свідомою і зрілою, здатною відповідати за наслідки своїх дій, її дії не повинні переходити у відверту розпусту і т.д.

Щодо прямої відповді на основне питання теми, то так - це є гріх!!!

Juli:


--- Цитата: tywkanchuk від 02 Червня 2008, 15:54:42 ---Щодо прямої відповді на основне питання теми, то так - це є гріх!!!
--- Кінець цитати ---

Дякую за відверту відповідь! Якщо усвідомлюєш, що це гріх, покайся і більше не гріше, щоб гріх не розділяв тебе з Богом.

1Иоан.1:9 Если исповедуем грехи
наши, то Он, будучи верен и праведен,
простит нам грехи наши и очистит нас
от всякой неправды.

dj vlad:

--- Цитата: Juli від 02 Червня 2008, 10:36:33 ---Тобі 22 роки, ти хочеш сексуального досвіду не заради досвіду, щоб догодити комусь, а  тому, що ти переживаєш період найбільш сильної сексуальної активності. Ти такий премудрий!!! В свої 22 ти вже визначився в житті, маєш цілі, маєш достаток, сформувався як особистість? Чи зможеш взяти на себе відповідальність за наслідкики свого сексуального досвіду? Ти, звичайно, можеш жити як хочеш, але за результат будеш відповідати сам. Не звинувачуй нікого, якщо життя складеться не так як ти планував. Якщо майбутня дружина одного дня піде геть від тебе, не кажи, що жінки погані - це результат твоєї відмови від Божого порядку. Не нарікай, якщо так і не зможеш досягнути своїх мрій - це твоя життєва позиція призвела до такого результату. Просто ти дуже премудрий! Тобі не потрібні поради! Ти сам знаєш як тобі жити! Живи і насолоджуйся!!!
--- Кінець цитати ---
не можеш судити про м1й досв1д життэвий...так як мене не знаэш..1 зовс1м не прагну дошлюбного сексу....ц моя позиц1я не тому що мен1 хтось нав1шав як1сь стереотипи а тмущо якраз таки у 22 роки пройшовши досить складний хоч 1 невеликий життэвий шлях, я вже знаю що таке дошлюбн1 стосунки..тому на власному досв1д1 звожу своъ твердження..1 якраз таки багато вже досягнув 1 пробивав дорогу соб1 сам з 14 рок1в...на рахунок створив соб1 сам проблем чи н1 якраз не вам вир1шувати ...якщо1 сам то н1якоъ участ1 бога в цьому не бачу..





--- Цитата: WikTor від 02 Червня 2008, 10:56:50 ---Влад, збережи свою думку десь, і прочитай її через років 10 чи ти будеш такої ж думки!
--- Кінець цитати ---
думаю вона трохи 1нтерпритуэться...але зм1ст лишеться той самий...така вже моя життэва позиц1я в1д якоъ я колись намагався вже в1дмовитись але всеж таки н1чого не м1няэться 1 пожал1в дуже сильно....



--- Цитата: WikTor від 02 Червня 2008, 10:56:50 ---На рахунок любові, тут не погоджуюсь що її немає! Любов завжди з нами присутня! Взяти навідь своїх батьків, хіба це не любов до них? це самий яскравий приклад! А ось те що ти розчарувався, це мабудь образа доволі сильна! Сам пережив щось подібне, коли зустрічався з дівчиною 3,5 роки, справа шла до шлюбу, єдине що я хотів це закінчити університет та одружитись, я просто був на 10-му небі від щастя так я любив цю дівчину! На останньому курсі вона поїхала з Калуша, на навчання так би мовити, і через 3 місяці вийшла заміж за іншого! Я дуже важко це сприйняв, наробів непотрібних дурниць які періодично згадую, але це життя, яке дано один раз, і я люблю жити, тому завдяки рідним та близьким, та здравому глузду вийшов з глубокої дипресії і продовжую жити!
--- Кінець цитати ---
н1 ну я не мав науваз1 любов батьк1в та р1дних...власне якраз м1ж ж1нкою 1 чолов1ком-1 власне схожа 1стор1 у мене...да 1 деприсняк якраз уже надоъ тоже....саме власне з чого об1но як найб1льше це те що пару рубл1в сука м1няють людей за пару годин...це на1ть не довол1 сиьна образа-це взагал1 крах якогось св1ту який був навколо тебе дуже багато часу...1 та само дякую друзям та близьким за те що помогли 1 омагають дос1 подолати моъ внутр1шн1 проблеми...але в1д цього бачиш деяк1 життэв1 позиц1ъънавпаки стверджуюются а не в1дхиляються...об1дно звичайно що в б1льшост1 випадк1в якраз саме так от аморально...але щож поробити як ти писав вище таке життя...для тебе +1

dj vlad:
 :) :) :) :) :)дякую за увагу
Відповідь від: 03 Червня 2008, 00:25:32
--- Цитата: Juli від 02 Червня 2008, 11:05:35 ---Спробуй випробувати Бога! Звернися до Нього і Він відповість, але коли отримаєш відповідь, не кажи, що це збіг обставин.
Якось був випадок в моєму житті, коли моя мама могла померти під час операції (операція по складності як апендикс - нескладна, але було передозування наркозу, втрата третини крові, тричі в неї зупинялося серце - халатність лікарів). Лікарі і медсестри запевняли мене, що ця операція не складна і немає чого хвилюватися, але я відчувала, що щось погане відбувається в операційній. Я почала молитися до Бога і просити Його зберегти їй життя. На той момент я говорила так як ти: "Я не вірю в Бога". Але коли я зрозуміла, що нема на кого покладатися, ніхто не врятує маму і вона помре, я відкинула питання є Бог чи Його немає, я просто благала Його врятувати життя моєї мами. Вона вижила - Бог її зберіг! Коли вона прийшла в себе, їй робили переливання крові і було ще багато хвилюючих моментів, через які вона думала, що не лишиться живою. Я казала їй: "Ти будеш жити, бо я молилася за тебе і Бог мене почув." Пройшло ще два роки потому, доки я остаточно усвідомила, що Бог Живий, що Він є, що Він поруч!
--- Кінець цитати ---
ага виходить л1кар1 покинули л1кувати твою мат1р чи все таки продовжували боротись за ъъ життя????

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії