Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (47/54) > >>

advokat:
Я не хотіла нікого образити звичайно. Але те що в Україні така критична ситуація говорить про гниль у нашому суспільстві і причини цього набагато глибжі, ніж просто дошлюбний секс.

Propoved-nik:
Я ВІДКРИТО ЗАЯВЛЯЮ ЩО БЕРЕГТИ СЕБЕ В ЧИСТОТІ ДО ШЛЮБУ ЦЕ КРУТО! МОДНО! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

І я зроблю все від мене можливе і не можливе...щоб це стало життєвим кредо наступних поколіннь моє країни.

 

Propoved-nik:

--- Цитата: advokat від 30 Травня 2008, 11:02:11 ---Я не хотіла нікого образити звичайно. Але те що в Україні така критична ситуація говорить про гниль у нашому суспільстві і причини цього набагато глибжі, ніж просто дошлюбний секс.


--- Кінець цитати ---
Країна - це громадяни котрі проживають на її території...і якщо гниль в країні то це означає що гниль в серцях кожної людини і поки кожна людина не розбиреться зі своєю гнилюю і зі своїм серцем нічого не буде мінятись...тому я нікого не можу поміняти але я  працюю над собою і подаю приклад іншим.....це моя думка

А дошлюбний секс це одна з причин цієї гнилі ...тому що він впливає на СІМЮ..яка являється клітиною суспільства...

advokat:
Дошлюбний секс - одна із причин гнилі для людей нерозумних і несвідомих. Повторюсь, що до всього треба підходити з розумом. Я поважаю твою думку, але це не означаю що моя точка зору невірна :) +1 тобі за твоє чисте бачення та перфекціоністичні погляди на стосунки :)

advokat:


--- Цитата: Propoved-nik від 30 Травня 2008, 11:57:20 ---Де гарантії що завтра в цій статистиці не будеш брати участі Ти??????
--- Кінець цитати ---

В мене є голова на плечах (і далеко не дурна). Я приймаю зважені рішення. І до стосунків підходжу з максимальною серьйозністю і відповідальністю. Намагаюсь пояснити те, що узаконення не є свідченням істинності намірів.  Крім того ЦИВІЛЬНИЙ ШЛЮБ ДЕРЖАВОЮ ВИЗНАНО! Можна все життя прожити з однією людиною і бути вірним їй і при цьому не просити у держави схвалення на такі стосунки.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії