Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (46/54) > >>

Juli:

--- Цитата: advokat від 30 Травня 2008, 11:25:47 ---Якщо вже брати до уваги юридичний аспект, те що треба жити по законам,що прийняті в нашій державі, так подивіться на тих хто їх приймає. Страшно просто стає. Ті хто їх приймають роблять це виключно у своїх інтересах, а як же решта людей???????
--- Кінець цитати ---

Саме тому Церква має бути невідділеною від держави і Божі закони мають панувати в суспільстві!!! - але це вже інша тема, тому не буду продовжувати.

advokat:
СНІДом можна заразитись також іншими шляхами. Так можна взагалі почати панічно боятись на вулицю виходити і спілкуватися лише з тими хто показав вам довідку від лікаря. Просто обережним треба бути завжди, а не так глобально категорично все сприймати. Не хочу нікого образити, але не можу втриматись від фрази (знову ж таки не сприймати на особистий рахунок) Заставь дурака Богу молиться он лоб расшибет.

Propoved-nik:

--- Цитата: advokat від 30 Травня 2008, 10:42:33 ---Це знову ж таки субьективна думка купки невдах у яких все так печально склалось. ( щодо тих 20-ти пунктів які ти виклав раніше).Я не говорю  про те щоб постійно міняти секс партнерів без розбору. У людей нерозумних все так як ти описав і відбувається. Зрештою дуракам і шлюб нічим не допоможе.

--- Кінець цитати ---

Стосовно вислову купки невдах. На сьогоднішній день печальна статистика свідчить, що наша країна займає переше місце в Європі по кількості заражених СНІД і перше місце по розповсюдженню цього заховрювання...

Де гарантії що завтра в цій статистиці не будеш брати участі Ти??????

Скажу ще одну річ...час покаже чи правдою були ці пункти....чи ні...

Juli:


--- Цитата: Propoved-nik від 30 Травня 2008, 11:38:05 ---Це глобальна проблема і вирішувати її потрібно глобально. Вирішити для себе раз і назавжди – секс до шлюбу – це шлях в могилу. В буквальному значенні цього слова…..
--- Кінець цитати ---

Молодець!!! +1

Propoved-nik:

--- Цитата: advokat від 30 Травня 2008, 10:50:06 ---СНІДом можна заразитись також іншими шляхами. Так можна взагалі почати панічно боятись на вулицю виходити і спілкуватися лише з тими хто показав вам довідку від лікаря. Просто обережним треба бути завжди, а не так глобально категорично все сприймати. Не хочу нікого образити, але не можу втриматись від фрази (знову ж таки не сприймати на особистий рахунок) Заставь дурака Богу молиться он лоб расшибет.

--- Кінець цитати ---

Повір тут ніхто не падає в крайності просто на даний момент ми маємо такий негативний результат...і щоб вберегти майбутнье покоління від помилок минулого...і якщо ніхто не стає і не вирішує це то завтра це прийде в життя тих хто просто віднісся до цього пасивно...Тому ми дбаємо про майбутнє дітей тих людей котрі на сьогодні не дивляться глобально і не бачать усієї небезпеки ситуації котра склалась на сьогоднішній день...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії