Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (44/54) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: advokat від 29 Травня 2008, 17:29:27 ---яким чином все відбувалось у прадавні часи, коли поняття такого як священники і церква не існувало, не говорячи вже про юридичне оформлення
--- Кінець цитати ---
Приходив чоловік, оволодівав жінкою. Після цього вона ставала його дружиною в очах Бога і людей:
"І впровадив її Ісак до намету Сарри, матері своєї. І взяв він Ревеку, і за жінку йому вона стала, і він її покохав..."
(Буття 24:67)
Все дуже просто

WikTor:


--- Цитата: doktor-maks від 29 Травня 2008, 21:34:45 ---Були інші форми узаконення стосунків, набагато дієвіші від папірців 
--- Кінець цитати ---
Доктор Макс, я би хотів у такому випадку задати зустрічне питання! Ви кажите що були інші форми узаконення стосунків, але ж Біблія наскільки я знаю не міняла свої приписи, тоді як може час якось вплинути на будь які зміни узаконення стосунків?

Juli:
Те, що написала адвокат - досить змістовна відповідь.

--- Цитата: advokat від 29 Травня 2008, 17:29:27 ---І все пояснюється тим що людство прогресує , і узаконення стосунків між чоловіком і жінкою є результатом соціального і духовного розвитку.
--- Кінець цитати ---
З точки зору Біблії, людина не має порушувати закони Божі і закони суспільства, в якому вона живе. Якщо в Украйні для отримання статусу подружжя людям потрібно зареєструвати свої стосунки в певних виконавчих органах, це означає, що Біблія підтримає даний закон.

Juli:


--- Цитата: WikTor від 29 Травня 2008, 17:01:16 ---Юлія скажіть, Ви самі дійшли до такого висновку? тобто цитування Біблії це Ваша власна думка? Чи Вас так навчали?
--- Кінець цитати ---

Я вже писала, що я тому називаюся віруючою, бо формую свою думку і життя на основі Слова Божого. Я вірю, що слова написані в Біблії - це істина. Я живу так, як там написано. Тому цитувати Біблію для мене цілком природньо, бо повністю з нею погодилася. Я не шукаю в Біблії те, що для мене зручно, я не намагаюся підлаштувати Біблію під себе. Навпаки, якщо моя думка не співпадає зі Словом Божим, я її змінюю.

Ви написали:

--- Цитата: WikTor від 29 Травня 2008, 17:01:16 ---Я Біблію не знаю, і навідь не читав, можливо у мене би змінилось враження...
--- Кінець цитати ---
Спробуйте це зробити. Прочитайте Біблію (бажано почати з Нового Заповіту, Псалмів та Приповістей Соломона - це легше для сприйняття). Можливо, тоді ви більше зрозумієте мою позицію.

advokat:

--- Цитата: doktor-maks від 29 Травня 2008, 21:34:45 ---Були інші форми узаконення стосунків, набагато дієвіші від папірців  
--- Кінець цитати ---

В тому то й справа, що реєстрація шлюбу у органах РАГСу це чиста формальність і ще не означає щирість  та істиність почуттів . Головне те . що відчуваєш, те що всередині, яким твоє ставлення є насправді. Для цього не обовьязково бігти "сломя голову" до РАГСу, щоб люди с подібними як у вас переконаннями чогось поганого не дай Бог не подумали. Живеш для себе і для людей не байдужих тобі,а не для створення видимості чудесних стосунків (адже вони узаконені!!!!!! отже все ОК вони щирі). Це все маячня. Треба реально дивитись на речі, а не жити в епоху Середньовіччя.Якщо щось і брати с тих часів, то хороше, а не те що людей робило нещасними. А щодо шлюбу у церкві, так можна почати окрему тему на рахунок цього, враховуючи сучасних священників і те як вони проводять дану церемонію. могла б багато історій з цього приводу росказати. Двоє люблячих людей можуть і самі без сумнівних посередників попросити у Господа благословення на подружнє життя. А папірці (як ви кажете) то всього лиш папірці.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії