Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (42/54) > >>

Націоналіст:
ну я не знаю.... якщо це не суперечить принципам то можна, тільки треба добре подумати) дісно добре....

WikTor:
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви? - НІ ЦЕ НЕ ГРІХ - так вважаю я!!!!!!!!

advokat:
Вже весільне торжество закінчилось і ви нарешті опинились наодинці в передчутті першого вашого сексуального контакту (адже до шлюбу це гріх!). І тут виявляється, що вона(або він) – трансвестит!!  :D :D :D Я вважаю, що за теперішніх часів без секс досвіду з другою половинкою краще було б у шлюб не вступати, бо зараз все що завгодно можливо.  :D Я звичайно жартома пояснила своє ставлення, але в кожному жарті є доля жарту. Секс не основа стосунків, але дуже важлива складова і часто під час інтимної близькості можна відчути те як людина до тебе справді ставиться, чого не можливо виразити словами.  Не хочу образити людей з іншими переконаннями на рахунок дошлюбного сексу, але так врезультаті можна докотитись до того, що реєструвати шлюб лиш би було з ким  по ……….  (адже проти природи не попреш) :)

Juli:
Лев.19:29 Не оскверняй дочери
твоей, допуская ее до блуда, чтобы не
блудодействовала земля и не
наполнилась земля развратом. - Якщо блуд, тобто дошлюбні відносини присутні в стосунках, то це негативно впливає не лише на людей, але й на оточуючих, бо розповсюджується. Подивіться, що твориться на Україні - блуд став національном гріхом. Сьогодні пари, які прожили в одому шлюбі переважна меншість. Поширені шлюби з великою різнецею у віці, а це - погодьтеся, збочення. Україна стала розбещеною. Блуд оскверняє, він не робить честі. Від блуда до вбиства дітей один крок. Сьогодні переважна більшість дівчат підліткового віку вже стали вбивцями власних дітей по причині того, що мали дошлюбні сексуальні стосунки, а разом з ними у вбивць перетворилися і батьки ненароджених дітей! А кров цих дітей взиває до Бога і, повірте, Бог справедливий і воздасть кожному по його ділам. Не дивуйтеся, якщо через декілька поколінь ваш рід буде стертий з лиця землі і ваше прізвище, і ваші потомки вже не будуть існувати.  Це покарання за гріх - смерть!!!

Ми можемо мати власну думку. Віруючі тому і називаються віруючими, бо свою думку формують на основі Слова Божого. А Слово Боже говорить чітко і зрозуміло: "Не обманывайтесь: ни блудники, ни идолослужители, ни прелюбодеи, ни малакии (анонисты), ни мужеложники, ни воры, ни лихоимцы (взяточники), ни пьяницы, ни злоречивые, ни хищники - Царства Божия не наследуют. (1Кор.6:9,10)" Синім кольором - пояснення автора.

advokat:
Нарахунок підлітків  згідна. Нема нічого позитивного в тому, що цілком несвідомі практично ще діти починають статеве життя взагалі не думаючи за наслідки і ще будучи не взмозі відповідати за вчинки. Але це зовсім інше. Дітей я не мала на увазі взагалі, вік з якого варто вступати у секс стосунки, то зовсім інша тема для обговорення. Аборти, то навіть нема про що дискутувати, однозначно негативне ставлення. Просто до всього треба підходити з розумом і зважено. Якщо люблячі люди вже дорослі і взмозі нести відповідальність за можливі наслідки я думаю нема нічого негативного в дошлюбних секс стосунках, а навпаки ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії