Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (35/54) > >>

Juli:
Окремі випадки -  це час, коли представлена можливість вибору: діяти згідно Слова Божого чи підім`яти Його під обставини. Зрозумійте, конфесії не мають значення, важливо зробити Слово Боже основою життя і підставою для прийняття будь-яких рішень. Ви відстоюєте позицію конкретної конфесії, а я говорю Слово Боже – це причина, по якій наші відповіді відрізняються. Бога (а цьому Він навчив і мене) цікавлять люди, а не догми певної конфесії. 

Прим. модератора.
Шановна Juli ! Починаючи з другого речення цього повідомлення, Ви кажете не по темі

doktor-maks:

--- Цитата: beauty від 08 Лютого 2008, 11:10:48 ---Тут Антін писав, що його друг, не маючи українського громадянства одружився з дівчиною і взяв лише шлюб в церкві без реєстрації РАГС через певні, вважаю, поважні причини. От у мене виникає питання. Якщо ми беремо шлюб в церкві, а в РАГСі не реєструємо, або навпаки, реєструємо в РАГСі і не беремо шлюб в церкві, то що ми в обох випадках грішимо?  :unknow

--- Кінець цитати ---

Реєструємо РАГСі, бо є громадянами своєї країни. Це ознака громадянської свідомості і відповідальності перед законом (державним).

Перед тим йдемо до лікарів на комплексне обстеження. Це ознака чесності один перед одним і відповідальності за своє здоров'я і здоров'я майбутнього покоління. Якщо одна сторона має певні проблеми із здоров'ям, нехай буде чесною і каже зразу, а не приховує. Для іншої сторони це буде випробуванням, чи дійсно він (вона) любить свою половинку або бере шлюб чисто функціонально.

Завершити цивільний шлюб шлюбом церковним, присягаючи жити разом аж до смерті, виконуючи по совісті прийняті на себе зобов'язання відносно себе і нащадків. Якщо обидві сторони є віруючі люди (або вважають себе такими, або просто вважають, що так треба), то немає виникнути жодних проблем. Навіть якщо в них різні конфесії. Я знаю випадки, коли обряд здійснювали два священники - УГКЦ і УПЦ КП.

Juli:
Як це я кажу не по темі? Мене запитали до якої конфесії я належу - і саме на цьому грунтуються, коли говорят, що моя думка не вірна. Тому я і пояснила, що справа не у конфесіях, а кожна з них повинна брати за основу для прийняття рішень стосовно шлюбу Слово Боже.

Прим. модератора.
Повідомлення, де Вас питали до якої конфесії Ви належите, вилучені з цієї теми

newroman:
Така собі релігійна демократія.  :pardon

Прим. модератора.
Ці повідомлення були перенесені в окрему тему "Особисті питання". Будьте уважнішими

yurko:


--- Цитата: Juli від 08 Лютого 2008, 23:14:41 ---Я дивуюсь тобі, Ньюроман, швидше за все, Юрко живе в цивільному шлюбі (суджу з реакції). І думаю, що людина не збирається брати відповідальність за свої відносини, принаймні зараз.
--- Кінець цитати ---

 :D :-D :-D :
Ото насмішила. Я давно так не сміявся. Думаю всі хто мене знають особисто і прочитають написане Тобою, будуть теж голосно сміятися.
Звісно є випадки, коли певні елементи, переважно чоловіки, не збираються як Ти кажеш брати на себе відповідальність, а простіше подружка каже шо не буде з ним спати до шлюбу, от він і йде до шлюбу, але не роблять весілля і не розписуються. А потім він її за рік - пів року лишає. Але то яким вже впевненим нелюдом треба бути...
Ми з жінкою вже скоро як півтора року живемо разом, взявши шлюб у церкві. Нікуди я тікати не збираюся і усвідомлюю всю відповідальність за сім'ю, яка на мені спочиває з моменту, як я сказав у церкві "ТАК". А розпишемося ми може навесні, а може за рік, а може як дитина народиться. Було весілля. ми носимо обручки і всі і так знають, що ми чоловік та дружина.
Хочу теж відмітити, що під впливом вашої реакції, процес розпису у ЗАГСі мабуть пришвидшиться. Не люблю дратувати людей. Навіть зовсім мені незнайомих.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії