Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (33/54) > >>

bornslippy:
нє ну по якщо думати так як радять..... то виходить так :unknow

отрута:
 :=) я собі думаю шо в таких питаннях не варто слухати то що радять, бо інколи таке нарадять, що життя ненароком зруйнують..

yurko:
А я трохи хочу збочити з теми і запитати у Ньюромана, чи дійсно священник не має права дати шлюб, якщо молодята не підписалися у ЗАГСі (так мені звучить звичніше)? Бо для мене це дивна новина і я таке вперше чую. Знав, що церква у нас законодавчо не має впливу на державу, але не знав, що за церковними законами церква має підстроюватися під державні. Бо якщо за Польщі не було іншого інституту реєстрації шлюбу народження і смерті, а після 1939 року прийшли більшовики і створили ЗАГСи, то виходить, що церква під них підстроїлася. Так і було, бо мусіла. Бо КГБ не дрімало. Але зараз дещо інша ситуація. І у моїй свідомості шлюб церковний - то перед Богом і людьми, а у ЗАГСі - то юридична формальність, яка жодного відношення до духовності, віри чи релігії відношення мати не може.
Чекаю розяснень. Дякую.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---А я трохи хочу збочити з теми і запитати у Ньюромана, чи дійсно священник не має права дати шлюб, якщо молодята не підписалися у ЗАГСі (так мені звучить звичніше)?...
--- Кінець цитати ---

Зі 100 % упевненістю скажу, МОЖЕ ! Все залежить від обставин. Всіх ньюансів не знаю, треба запитати у священника, але дати шлюб без реєстрації у ЗАГСІ священник може без проблем.
Бо ж правильно ви написали, що Церква колись виконувала роль і ЗАГСУ, і школи, і шпиталю. Навколо Церкви, якщо можна так сказати, крутилося все життя християн.

Juli:
Я дивуюсь тобі, Ньюроман, швидше за все, Юрко живе в цивільному шлюбі (суджу з реакції). І думаю, що людина не збирається брати відповідальність за свої відносини, принаймні зараз. Замість того, щоб допомогти йому прийняти правильне рішення і нарешті серйозно обдумати його стосунки з партнеркою, ти своєю некомпетентною і нелогічною (бо яка різниця тоді між гріхом і святістю, між цнотливісю і блудом. Хіба Бог благословляє блуд? А священники це представники Бога.) відповіддю підштовхуєш людину до блудних стосунків.
Матф.18:7 Горе миру от
соблазнов, ибо надобно придти
соблазнам; но горе тому человеку,
через которого соблазн приходит.
 Думаю, що його дівчина з радістю вийшла б за нього заміж, якби він, звичайно, їй це запропонував.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії