Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (4/54) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: dj vlad від 23 Листопада 2007, 14:01:07 ---...а 85 відсотків це не маячня а статистика!!!!!!!!!

--- Кінець цитати ---
Наведи приклади цієї статистики. Не будь голослівним

doktor-maks:

--- Цитата: olk від 23 Листопада 2007, 15:02:55 ---Бог дав можливість нам насолоджуватись одне одним, то ж чому не використовувати цю можливість

--- Кінець цитати ---
Для цього Бог створив шлюб

doktor-maks:

--- Цитата: dj vlad від 23 Листопада 2007, 14:01:07 ---росказую саме тобі і тим хто вірить у першу шлюбну ніч а потім у щасливе життя...

--- Кінець цитати ---
Скількох статевих партнерів треба змінити, щоб досягнути "щасливого життя" в твоєму розумінні?

Lisa:
По Біблії статеві стосунки можливі тільки у шлюбі але такий час настав що люди у своїй більшості закривають на це очі і живуть як то кажуть в своє задоволення. В сучасності статеві стосунки до шлюбу вже не розглядаються як гріх, а просто як невідємна частина буття.
Так я згідна з Рибкою що інтим має бути між двома людьми коли вони впевнені один в одного, але дійсно звідки взяти цю впевненість? Можна сказати що це відчувається на підсвідомому рівні але це не так, бо людина відчуває те що вона хоче...

romashkin:
Я за Макса.  ;)
Тобто, не так вже категорично. Але повірте, сексуальні стосунки точно не саме головне в сімейному житті, хоча і не останнє.
Цікаво, шановні прихильники. Як ви ставитесь, до того, що ваша дівчина перед вами випробувала пару десятків парубків "на сумісність"?

І відносно пояснення Рибки

--- Цитувати (вибране) ---dj vlad правий, але думаю що потрібно мати з людиною інтимні стосунки, тільки у тому випадку коли плануєте серйозні стосунки.
--- Кінець цитати ---
Я би сказав трохи інакше.
не -  "коли плануєте серйозні стосунки", а коли такі стосунки дісно є.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії