Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (29/54) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: bornslippy від 07 Лютого 2008, 18:33:57 ---я ж запитав що поганого в дошюбних стосунках???
--- Кінець цитати ---
Якщо стосунки були з майбутньою дружиною, я думаю, Бог простить
Відповідь від: 07 Лютого 2008, 17:37:14
--- Цитата: bornslippy від 07 Лютого 2008, 18:33:57 ---чим вони такі страшні ???
--- Кінець цитати ---
Аборти, венеричні хвороби, СНІД, діти-напівсироти, неповноцінні діти внаслідок вживання алкоголю під час зачаття  (бо алкоголь сприяє блуду) і т.д.

Andry:


--- Цитата: doktor-maks від 07 Лютого 2008, 18:42:24 ---Якщо стосунки були з майбутньою дружиною, я думаю, Бог простить
--- Кінець цитати ---
Не знаю,можливо я ще не до ріс,щоб це зрозуміти,але мені це здається смішно,таке в наш час ще можливо,якщо можливо то таких індивидуумів одиниці
моя суб*єктивна думка

bornslippy:


--- Цитата: doktor-maks від 07 Лютого 2008, 18:42:24 ---Якщо стосунки були з майбутньою дружиною, я думаю, Бог простить
--- Кінець цитати ---
нажаль чи на щастя ні :-[


--- Цитата: doktor-maks від 07 Лютого 2008, 18:42:24 ---Аборти, венеричні хвороби, СНІД, діти-напівсироти, неповноцінні діти внаслідок вживання алкоголю під час зачаття  (бо алкоголь сприяє блуду) і т.д.
--- Кінець цитати ---
це все може бути і під час шлюбу. все залежить від людини.


Juli:
Чому дошлюбні стосунки такі погані? Чи стає людина від того грішною?

 Дела плоти известны; они суть: прелюбодеяние, блуд, …… и тому подобное. Предваряю вас, как и прежде предварял, что поступающие так Царствия Божия не наследуют.
(Гал.5:19, 21)

Звідси бачимо, що людина стає грішною. Гріх – це війна проти Бога. Секс – не гріх, але секс без дозволу Бога – гріх. Сутність гріха в тому, що людина не слухає Бога і не важливо що при цьому вона робить чи то секс, чи то  просто промовчала, коли Бог сказав: «Говори!»

Чому погані?  Чому люди не хочуть вчитися, працювати? Це прояв ліні, не бажання чекати, хочеться все, й одразу – це прояви не серйозності. Це неповага до свого партнера, мовляв: «А…давай швидше, а там буде як буде»
Дошлюбні сексуальні стосунки супроводжуються підвищеним емоційним напруженням, яке може призвести до депресії, особливо у жінок. Жінки переживають: «А що, якщо я не вийду за нього…Вже пізно..і т.д.» Це говорить про виникнення емоційної залежності і людина (особливо жінка) вже не приймає холодних виважених рішень, вона стає жертвою обставин, пливе за течією.  Звичайно, це не позитивний вплив. Ліпше такого уникати, хоча сьогодні пропаганда дошлюбного сексу скрізь і все менше молоді задумується про наслідки. А проблема абортів серед молоді? Дівчата в 14-15 років роблять аборти. Це здоров`я нації? До сексуальних стосунків  та їх наслідків потрібно бути готовими не тільки фізично, але й морально і матеріально, щоб потім не дійти до вбивства власних дітей.
На чоловіків такий досвід теж впливає негативно, адже у випадках коли щось не вийшло багато хлопців набувають комплексів і перетворюються на аноністів.

bornslippy:
своїми словами будбласка. бо я вищенаведений текст можу трактувати по свому. ;) щодо чоловіків. єслі чєлавєк дурак. то його утримання від дошлюбних стосунків не врятує.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії