Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (27/54) > >>

doktor-maks:
А той священник хоч спитав, хто твій друг і звідки? Чи тільки гроші взяв?

Andry:
Думаю,що ні,але точно не знаю
То було в Церкві на мазлях,бажаючі можуть в нього перепитатися :D

Svit:
  Це вже на сов1ст1 священника...

bornslippy:
гггг я в дану гілку взагалі не пишу бо для мене питання віри дуже особисте. але ця тема для мене і смішна і цікава!!!!! пригадую коли я одружувався. то священник сказав що тре сповідатись(до цього я ніразу в житті не сповідався) так як наш священник не зміг то послав мене сповідатись до іншого. ну я прийшов(треба то треба) ну і сповідаюсь. і коли мене спитали чи я мав дошлюбний секс(священник це якось по іншому називав). я і сказав чесно - звичайно що був. він чуть не втратив свідомість, а коли спитав скільки раз , я йому відповів , що не памятаю не рахував. :=) він бідний аж зблід.зараз мені смішно, але в той момент я почувався ніяково бо прийшов сповідатись і чесно все розказати. а він так себе поводив.... ну короче до теми....
в мене питання. те що я мав дошлюбні стосунки зробило мене якимось не таким ущербним чи не правильним чи я став гірше відноситись до людей чи до своєї дружини. чи я став гірше виховувати свою дитину??? в чому проблема???? а якщо я взагалі би не одружився то що мені все життя мучитись(доречі якра це не здорово). такщо вважаю що це проблема надумана, накручена , і взагалі не проблема. хто як хоче нехай так і робиь головне людиною бути. доречі це і досвід.

Juli:
Згрішили обоє: друг, бо не поцікавився як правильно, священник - бо не пояснив нічого.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії