Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (26/54) > >>

Romana:


--- Цитата: Juli від 02 Лютого 2008, 23:14:08 ---Священники не мають права благословляти незареєстровані стосунки! Якщо люди живуть без реєстрації шлюбу - це блуд, однозначно і категорично! Бог не проти закону, навіть державного! А в законодавстві чітко визначено, що чоловіком і дружиною люди вважаються після реєстації в РАГСі.
--- Кінець цитати ---
Не мають права!? А якщо раніше не було законодавства, але священники благословляли - то тоді це що було!? Абсолютно з тобою не згідна. Тим більше у всіх твоїх відповідях відчутна зааганжованість релігією.

Juli:
А що відчуваєш сама, коли читаєш мої повідомоення?

Svit:
 Бог д1йсно закликае нас повинуватись влад1.На даний час е законодавство,1 я зг1дна,що спочатку люди рееструються 1 по бажанню можуть п1ти в церкву,щоб отримати благослов1ння.

Хорс:


--- Цитата: Juli від 02 Лютого 2008, 23:14:08 --- Бог не проти закону, навіть державного!
--- Кінець цитати ---
А ти Його питала?

Andry:
ПРиводжу приклад:
В мене друг не має українського громадянства,він сам з Краснодара,приїзжав до нас(до своєї бабусі) в гості,познайомився з дівчинкою,через 2 роки одружилися,в ЗАГСі звичайно що їх ніхто не розписав,а в церкві обвінчали
Хто по вашому згрішив,він,церква...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії