Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (22/54) > >>

doktor-maks:
Хочу сказати, що тема порушення целібату священниками, присутня в художній літературі:
Етель Ліліан Войніч - "Овод", роман (кінець 19 ст. чи початок 20 ст.  :unknow )
Колін Маккалоу - "Поющие в терновнике", роман, 1977

Ksenja:
....Старі добрі романи, Ральф  де Брікассар;Овод, Джемма..Пояснити трагічну роздвоєність людського "Я" між Небом і Землею намагається Юстейн Гордер,передаючи ЇЇ листами ЕміліЇ ФлоріЇ до св. Аврелія Августина.(1998,"ВІТА БРЕВІС");ця ж тема в автобіографічній "Історії моїх страждань "теологаі філософа кінця 11-поч.12ст. П'єра Абеляра(тут же листування Абеляра і його коханої Елоїзи) .Але ми трохи з теми "з'Їхали......
Як на мене, великого гріха в дошлюбних секс. стосунках нема, якщо людей зв'язує істинна любов, що є і Любов'ю-агапе,і Любов'ю-ерос. Всяка любов є освячена Господом,слід лиш розрізняти Любов і розпусту.

doktor-maks:

--- Цитата: Ksenja від 28 Грудня 2007, 22:23:40 ---Як на мене, великого гріха в дошлюбних секс. стосунках нема, якщо людей зв'язує істинна любов, що є і Любов'ю-агапе,і Любов'ю-ерос.
--- Кінець цитати ---
Якщо така любов веде тих людей до шлюбу, тоді так. Але як знати наперед?

Ksenja:
А якщо не приваде- то гріх, на твою домку??? Життя- занадто складна штука, щоб прогнозувати...Та й , як на мене, справа не в цьому-шлюб, не шлюб, а в особистому ставленні до таких понять як Любов, Честь,Вірність.. Можна вважати себе подружжям,будучи не скріпленим інститутами шлюбу, і відчувати при цьому Боже благословення, можна навпаки.. Ритуал шлюбу красивий, ніц не скажеш, і зобов'язуючий:"..беру собі тебе..і прирікаю любов, честь і вірність подружню..,поки смерть не розлучить нас..", це не відділ РАГС;(його я взагалі всерйоз не сприймаю)
А біблейні тексти стосовно шлюбу, та й загалом всі, не слід читати і сприйати прямолінійно.Їх смисл іноді заглибокий для нашого примітивного розуміння...Шлюб у душі і в серці- шлюб в Бозі...., а ритуал, навіть найвражаючіший- він залишається ритуалом. Для підсилення ефекту- так. (наперед боюся гріха за висловлене, бо не знаю, чи вірно......)щ

doktor-maks:
Так, треба ходити Духом, а не обрядами і ритуалами. Тільки Дух Святий може відкрити людині таінство шлюбу, який в Господі

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії