Різне > Людська поведінка

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?

<< < (21/54) > >>

yurko:
ГГ. Та якщо вже він той целібат прийняв, то звісно вже мусить бути необхідністю.
От питання чи потрібен целібат для священників. добре це чи ні?
Я думаю, що то як іспит віри. Священником чоловік стає у досить зрілому віці. Тому він вже може оцінити, що втрачає, а що набуде. Якби те, що втрачає було для нього важливішим - то і не потрібно йому ставати священником.
Але у нас католицьких священників мало, тому це питання і не випливає якось, а приймається як даність (так є, значить так і має бути).

Ksenja:
Справа в тому, що все вже наперед вирішено канонами католицької церкви, в священників немає вибору(цьому напрямку).я спілкувалась з дітьми(!!!!!!!!!!!) кат. священників півдня Німечини.. їхнє існування церква не екзистує, але фінансово допомагає при умові збереження в таємниєці до 3(!!!!!!)дітям.4-е-вже нііііі!!!!! ЗАБАГАТО!!!!!!! Крім того, серед них(св.),багато педофілів, геїв. Це нібито і не секрет,але целібат залишається кан. нормою....

doktor-maks:

--- Цитата: Ksenja від 27 Грудня 2007, 01:09:31 ---Думаю,моє питання не буде"випаданням" з теми.
як ви ставитесь до целібату?чи мусить католицький священник цілком випадати з сексуальнохо життя і чи це є абсолютною необхідністю?

--- Кінець цитати ---

Почну з того, що плодитись і розмножуватись, наповнювати землю і володіти нею - це Божа воля для людини (Буття 1:28). Звичайно, це не є єдине призначення людини. Призначенням людини згідно одвічного Божого задуму є також являти, виражати Бога на землі. У відповідності з Новим Заповітом людина здатна являти Бога через уподіблення образу Христа. Христос все своє земне життя присвятив служінню людям і заради своєї місії шлюбу не брав. "Є скопці, що самі оскопили себе ради Царства Небесного", - говорит Христос (Матвія 19:12). Священники, що дають обітницю безшлюбності, беруть на себе величезну відповідальність перед Богом. Коли ця людина після себе не залишає духовної спадщини, то її жертва буде даремною. Зрештою, це вирішує Бог. Може статися так, що священник, що прийняв целібат, обділив себе в земному житті і не наслідував життя вічного

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 27 Грудня 2007, 10:15:42 ---Я думаю, що то як іспит віри. Священником чоловік стає у досить зрілому віці. Тому він вже може оцінити, що втрачає, а що набуде. Якби те, що втрачає було для нього важливішим - то і не потрібно йому ставати священником.
--- Кінець цитати ---
Золоті слова. Додам тільки, що набувати священник повинен той нетлінний скарб, що на небі 
Відповідь від: 27 Грудня 2007, 12:47:01
--- Цитата: Ksenja від 27 Грудня 2007, 12:10:10 ---Справа в тому, що все вже наперед вирішено канонами католицької церкви, в священників немає вибору(цьому напрямку)
--- Кінець цитати ---
То нехай не йдуть в католицькі священники - є багато способів служити Богу, не будучи в духовенстві католицькому. Нехай йдуть в протестанти, але на півдні Німеччини їх небагато, тому не престижно. Якщо людина, коли робить свій вибір, керується тим, аби влаштувати собі комфортне життя (духовний сан, забезпеченість, дружина, коханка, діти), то вона побачить пекло, в яке не вірить, оскільки не вірить в Бога. А може така людина має надію на чистилище, що є вигадкою тієї ж католицької церкви?

Відповідь від: 27 Грудня 2007, 12:49:11
--- Цитата: Ksenja від 27 Грудня 2007, 12:10:10 ---їхнє існування церква не екзистує, але фінансово допомагає при умові збереження в таємниєці до 3(!!!!!!)дітям.4-е-вже нііііі!!!!! ЗАБАГАТО!!!!!!!
--- Кінець цитати ---
Тобто це є неофіційним правилом? Який цинізм!
Відповідь від: 27 Грудня 2007, 12:53:36
--- Цитата: Ksenja від 27 Грудня 2007, 12:10:10 ---Крім того, серед них(св.),багато педофілів, геїв.
--- Кінець цитати ---
Ці взагалі страх Божий втратили
Відповідь від: 27 Грудня 2007, 12:54:35
--- Цитата: Ksenja від 27 Грудня 2007, 12:10:10 ---целібат залишається кан. нормою....
--- Кінець цитати ---
Моя думка така: щоб не втратити авторитет, католицька церква повинна визнати помилки, як це зробив у свій час Іоанн Павло II

yurko:


--- Цитата: Ksenja від 27 Грудня 2007, 12:10:10 ---Справа в тому, що все вже наперед вирішено канонами католицької церкви
--- Кінець цитати ---

Це мені відоме. Я мав на у вазі вибір, бути священником (римо-католиком) чи ні.

Про утримання дітей не чув.  :duvno
Мабуть через те не чув, що жив якраз на підні у Баварії, серед досить ревних католиків. А там про таке говорить хіба молодь, а з ними я спілкувався мало. Помітив зате цікаву річ. Їх молодь значно розкутіша від нашої. Не в останню чергу і у плані сексуальному. Священників там катастрофічно не вистачає. А педофіли є всюди. І те, що серед священників вони є, то не правило, а просто значно більше помітно.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії