Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

GODS OF NEW MILLENIUM

<< < (3/3)

ДДК:
Можу лише додати, що протягом останніх 20-25 років, дарвінізм є досить непопулярною теорією.

DVania:

--- Цитата: ДДК від 11 Січня 2013, 15:43:55 ---Можу лише додати, що протягом останніх 20-25 років, дарвінізм є досить непопулярною теорією.

--- Кінець цитати ---
мабуть еволюціонує  ;)

yaro my:

--- Цитата: ДДК від 10 Січня 2013, 19:29:44 ---будь-якої еволюції не існує взагалі
--- Кінець цитати ---
Але зміни є:

--- Цитата: doktor-maks від 24 Грудня 2007, 21:54:56 ---Раніше бачили чортів, лісовиків, вурдалаків, упирів, а тепер - НЛОнавтів.
--- Кінець цитати ---
"-ты видиш суслика?
 -Нет.
 -А он есть". (с) "ДМБ".
В авторитетній для християн книзі написано, як головний протагоніст вигнав чортів з людини і дозволив їм перейти в свиней, після чого свині подуріли і "бросились в пропасть. И сия пучина поглотила их в один момент. Вобщем все умерли".
Відповідь від: 11 Січня 2013, 18:37:47
--- Цитата: newroman від 24 Грудня 2007, 23:51:40 ---небезпечно пропонувати людям таку літературу. Дуже легко спокуситися людині невоцерковленій.
--- Кінець цитати ---
Спокуситись до чого? Зняти з вух локшину, яку навішали церковники?
Для воцерковлених віра і догмати - то сильний психологічний бар"єр.
Їхня свідомість - запечатана і закодована відштовхувати любу інформацію, що хоч якось вносить сумніви в догмати. А та, що каменя на камені не залишає від  "основ віри" - просто оголошується єрессю.
Наприклад: те, що Земля обертається навколо Сонця Галілео і Коперник довели багато століть тому, а церковники оголосили ці твердження єрессю, яка суперечить "єдино вірному" Святому Писанню. І тільки в кінці 20-го ст. погодились. Як казав товариш Саахов: "Я признаю свою ошибку".
Тому, до "воцерковлених на всю голову" краще відноситись, як до тих, хто мнить себе Наполеоном чи Македонським.

Новітні теорії палеоконтакту теж іноді набувають ознак віри. Маю знайомих, які цікавляться НЛО, Нібіру, Атландидою і анунаками. З ними все ж легше вести діалог, ніж з воцерковленими сектантами.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії