Різне > Людська поведінка

Інтернет-залежність

(1/6) > >>

romashkin:
як ви вважаєте проблема це чи ні, і чи вважаєте себе залежними
до створення теми спонукала стаття http://sexum.ru/2007/12/26/intrenet_zavisimost_ili_nezavisimost.html
зразу можемо провести опитування, про залежність від Інтернету

masterwish:
Вважаю інтернет-залежність проблемою, але чи буде вона приносити шкоду дуже залежить від людини.
Для мене Інтернет  це вдосконалення самого себе: пошук чогось нового,самоосвіта, спілкування і тп. Тому я в ньому буваю дуже часто.

П.С.Тут досить цікавий тест.


Приховано: Результат • Показати
--- Цитувати (вибране) ---Ваше число очков: 59

У Вас есть некоторые проблемы, связанные с чрезмерным увлечением Интернетом. Если Вы не обратите на них внимание сейчас - в дальнейшем они могут заполнить всю Вашу жизнь.
--- Кінець цитати ---
[/cut]

Juli:
Впевнена, що інтернет- залежність - це не надумана проблема. По собі відчуваю, що вона легко приходить в життя. Сьогодні не можливо уявити життя без інтернету, він потрібен 24 години на добу. Але,  щоб уникнути залежності, я свідомо відключаю інтернет, намагаюся більше читати книжки, роздумувати, щось писати, спілкуватися з людьми, з Богом - це може продовжуватися декілька днів чи тижнів поспіль. 

bornslippy:
особистоя себе останнім часом обмежую, бо як ввечері засяду так до 4 ранку. жінка ображаеться! :-[

NetomaN:

--- Цитата: MasTeR_Wish від 17 Травня 2009, 11:21:05 ---Вважаю інтернет-залежність проблемою, але чи буде вона приносити шкоду дуже залежить від людини.
Для мене Інтернет  це вдосконалення самого себе: пошук чогось нового,самоосвіта, спілкування і тп. Тому я в ньому буваю дуже часто.

П.С.Тут досить цікавий тест.


Приховано: Результат • Показати
--- Цитувати (вибране) ---Ваше число очков: 59

У Вас есть некоторые проблемы, связанные с чрезмерным увлечением Интернетом. Если Вы не обратите на них внимание сейчас - в дальнейшем они могут заполнить всю Вашу жизнь.
--- Кінець цитати ---
[/cut]

--- Кінець цитати ---

Хехе ти мене обскакав   :=)

Ваше число очков: 47

Вы обычный пользователь Интернета. Можете путешествовать по сети сколь угодно долго, т.к. умеете контролировать себя.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії