Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Розповіді людей, що побували у стані клінічної смерті

<< < (2/4) > >>

yurko:

--- Цитата: Juli від 20 Квітня 2009, 21:58:47 ---А той чоловік, Юра, зрозумів, що його майбутнє - це пекло? Чи й далі "не дуже грішний"?
--- Кінець цитати ---

Я не знаю. Бо питав те саме у батька, але той теж не знав. Мабуть залишився таким як був, або змінився, але не надто переконує інших, щоб ті теж мінялися.

Кітка_Проня:

--- Цитата: doktor-maks від 20 Квітня 2009, 23:50:10 ---Я знаю одного пастора, якій в утробі матері був не 9 місяців, а 12
--- Кінець цитати ---
 :=) :=) :=) :=)


--- Цитата: newroman від 20 Квітня 2009, 23:15:16 ---Дуже раджу знайти в інеті книгу Ю.Вознесенської "Мои посмертние приключения"
--- Кінець цитати ---
або фільм, який пропонує Netoman - "Встреча с вечностью"

Juli:

--- Цитата: yurko від 21 Квітня 2009, 00:23:49 ---А той чоловік, Юра, зрозумів, що його майбутнє - це пекло? Чи й далі "не дуже грішний"?
Я не знаю. Бо питав те саме у батька, але той теж не знав. Мабуть залишився таким як був, або змінився, але не надто переконує інших, щоб ті теж мінялися.
--- Кінець цитати ---

Я думаю, що цей момент найважливіший, і не лише для нього, а й для кожного, хто чує подібні свідчення. Це для нас ще одна можливість переглянути наше життя.

yurko:
Сьогодні дослухав книгу запропоновану Ньюроманом.
Сильно.

Найбільше мені сподобалися пояснення ангела хранителя питань, чому Бог хоче щоб ми молилися, чому йому приємніше, коли ми робимо це гуртом, чому існує зло, як ми можемо допомогти померлим і багато іншого.

Звісно то лише літературний твір у якому пояснення робляться з позиції православя і робиться акцент на Росію і віруючих з Росії, але це природньо. Якби авторка була полькою, дивно було б якщо б вона писала про українських мучеників.
На мене книга зробила сильне позитивне враження і що ще головніше - ефект. Звичайно, що той ефект не є таким сильним як особисті переживання, але книга корисна.
Обмовлюся, що на скептика і атеїста подібного ефекту книга мабуть не зможе зробити, але людям котрі ходять ( рідко) до православної церкви я б її настійливо рекомендував.

Доктор Хаос:

--- Цитата: yurko від 24 Квітня 2009, 21:01:34 ---але людям котрі ходять ( рідко) до православної церкви я б її настійливо рекомендував.
--- Кінець цитати ---
Я дуууууууже рідко ходжу до православної церкви. Книга на мене не справила аж такого враження. Тим більше,  є деякі невідповідності у неї. Для тих хто не знає, то є ще одна книга написана іншою людиною, теж жінкою, але католичкою. Зараз не згадаю, задється її звали Феодора.  Так що ж рай та ад у кожного свій? Було би цікаво почитати  ісламских авторів, а як вони уявляють собі потойбіччя. 
Відповідь від: 06 Березня 2010, 11:42:52Когда человек находится под наркозом, то некоторые люди переживают подобное. Труба, состояние чего, только не человеческого естества, а как будто ты состоишь из пенопластовых шариков и они перекатываясь, трутся друг о друга, шуршат и вся эта масса двигается в прозрачной трубе вперед. Причем, способность к мышлению сохраняется, и есть какие-то осязательные ориентиры тела - голова, ноги. Особенно макушечная область и ноги, т.к. все время хочется упереться ногами и вырваться через макушку, и тогда станет легче. Кстати, отовсюду идет какой-то звук - словно в бутылку льется вода.  Труба заканчивается огромной воронкой, в которую заканчиваются другие трубы,  куда плавно падают людские тела, некоторые из них потом, по по невидимой спирали поднимаются вверх, к чему-то или кому-то очень светлому, что аж слепит глаза. И подсознательно ты знаешь, что тебе тоже нужно туда же.
Человек, рассказавший мне это  до воронки не докатился. Когда  приходил в себя - "материлизовался", пережил такое состояние как будто его впихивали в ставшую тесной оболочку, затем пришла тяжесть и боль во всем теле.
Кстати, существует теория почему люди стают наркоманами.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії