Різне > Людська поведінка

Шлюб по-сектантськи

<< < (2/3) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: Propoved-nik від 13 Березня 2009, 15:48:04 ---В нас в церкві пастор не дасть благословіння допоки молодята не пройдуть школу підготовки до шлюбу
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: Propoved-nik від 13 Березня 2009, 17:22:02 ---в нас такого поняття як зустрічання до шлюбу взагалі не має
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: Propoved-nik від 13 Березня 2009, 17:22:02 ---Ми закладаємо ЗАВІТ не мати сексуальних стосунків до шлюбу
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: Propoved-nik від 14 Березня 2009, 13:55:52 ---У нас є ЗАРУЧИНИ
--- Кінець цитати ---
Що означає те "у нас", "ми"? Очевидно, питання риторичне.
Все нібито правильно, по-християнськи. Але є одне питання:
чи дасть пастор благословіння, якщо один з молодят не прийняв хрещення "у вас"?


--- Цитата: Juli від 13 Березня 2009, 17:57:43 ---В центральній церкві є пастор Олена Архіпова - вона психолог, сексолог і пастор з багаторічним стажем
--- Кінець цитати ---
Вона радила дівчатам з ПБ не виходити заміж за "зовнішніх", тобто хлопців не з ПБ, яких ці дівчата бажали з метою одруження залучити до секти. Бо вони неблагонадійні. І закликала використовувати тих, хто сам прийшов до секти і проявив свою лояльність.

Це з одного з її виступів. Не дослівно, певна річ. Але суть така - замкнути всіх на секті

Kotik:

--- Цитата: doktor-maks від 14 Березня 2009, 18:46:24 ---чи дасть пастор благословіння, якщо один з молодят не прийняв хрещення "у вас"?
--- Кінець цитати ---
Я відповім за Propoved-nikа.Пастор не дасть благословіння на шлюб,якщо один з молодят не прийняв хрещення в цій церкві.Більше того, не буде благословіння якщо жінка займає вище положення в церкві ніж чоловік.Я права,Propoved-nik?Не розумію, чого ви так боїтесь відповісти на це запитання? :duvno А як отримати благословення на повторний шлюб?Доречі,Propoved-nik, в яку церкву ходите ви?

Juli:

--- Цитата: doktor-maks від 14 Березня 2009, 15:27:45 ---чи дасть пастор благословіння, якщо один з молодят не прийняв хрещення "у вас"?
--- Кінець цитати ---
Так. Головне, щоб він був християнином. У єпископа церкви "Посольство Боже" невістка з п`ятидесятницької церкви. Для Посольства Божого всі християни - брати у Христі.
Відповідь від: 16 Березня 2009, 21:35:40
--- Цитата: Kotik від 14 Березня 2009, 22:39:50 ---Я відповім за Propoved-nikа.Пастор не дасть благословіння на шлюб,якщо один з молодят не прийняв хрещення в цій церкві.Більше того, не буде благословіння якщо жінка займає вище положення в церкві ніж чоловік.Я права,Propoved-nik?
--- Кінець цитати ---
Абсолютно не вірна інформація.

doktor-maks:
Ось свідчення на мій погляд неупередженої людини

--- Цитата: advokat від 29 Травня 2008, 11:23:27 ---Звичайно немає нічого доброго, в тому що одні віруючі виділяють себе зпоміж інших, наголошуючи на своїх єдиноправильних переконаннях. Особливо мене вразило те, що для них є неприйнятним вступити у шлюб з так би мовити "невіруючими". Одна жінка з церкви Посольтво Боже запитала як їй бути, бо вона полюбила чоловіка, що не хоче до їхньої церкви йти. Пастор Сандей відповів вона з ним як громадяни різних держав. Він керований дияволом, який повністю розпоряджається його життям і, що диявол може перетворити його в кого завгодно (алкоголіка, наркоманаі т. п.) Як вона може зв»язати своє життя з таким???? Він її не достойний!! Що спільного у світла і темряви????
--- Кінець цитати ---

yurko:
Якщо чесно, то виступи ораторів про "Розділені сім'ї", які я чув на збіговиську, що відбувалося на стадіоні "Хімік" у році так 1999-му, точніше не пам'ятаю, однозначно дали мені зрозуміти з чим я маю справу. Вже і не треба було розказувати ніякої релігійної доктрини. Щоправда то було закрите збіговисько, мабуть не для незапудрених вух призначалися ті рекомендації. :(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії