Різне > Людська поведінка

Шлюб по-сектантськи

<< < (3/3)

Лалія:

--- Цитата: yurko від 18 Березня 2009, 23:27:41 ---Якщо чесно, то виступи ораторів про "Розділені сім'ї", які я чув на збіговиську, що відбувалося на стадіоні "Хімік" у році так 1999-му, точніше не пам'ятаю, однозначно дали мені зрозуміти з чим я маю справу. Вже і не треба було розказувати ніякої релігійної доктрини.
--- Кінець цитати ---
Не було тобі чим займатись в пору юності, як ходити по зібраннях.  :=)

DVania:
Один мій знайомий який був,а може і зараз є членом однії з протестанських церков весь час старався мені впхати книжечки про подружнє життя,а сам через півтора року розійшовся.Інший з вже звичайної непротистанської переконував,що якщо я не візьму шлюб в церкві то ,там різні біди мене чекають,а сам вже другий раз жонатий і як є можливість то і від наліво не відмовляється.Для мене ж люди не є авторитетом,чи то вони пастирі чи то ксьондзи.Я собі з жінкою читаєм і читали Слово Боже і живемо вже біля 10 років.І я можу з чистою совість сказати що жодного разу їй не зрадив.І так розумію що  по чиїсь науці,або з під палки життя подружне влаштовувати не варто.Всі священники (з різних церков)це тільки люди,а що як вони помиляються і вчення їхнє невірне.Хай кожен сам шукає Бога і живе праведно не для людей,не з примусу,або страху.А тому,що він сам так хоче і його і Боже співпадають.

yurko:

--- Цитата: лалія від 18 Березня 2009, 23:30:47 ---Не було тобі чим займатись в пору юності, як ходити по зібраннях.
--- Кінець цитати ---

Друг там зависав, аоскільки він з Франківська і то була нагода приїхати до Калуша, от я і забирав їх з сестрою і ми йшли на Височанку на пікнік  :frend :drink

Там я також бачив картонні ящики розміром 0,5х0,7х1 м на яких було написано "Для пожертв". Люди пороз'їжджалися з цілої області. Бачили б ви як ті ящики часто міняли через переповненість  :o

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 13 Березня 2009, 17:57:43 ---Сьогодні ми готуємо інших до вступу у шлюб
--- Кінець цитати ---
Готуєте до шлюбу? o_O  :o
Чи не Володю Проповідника?  ;) Краще нехай візьме за дружину сектантку-п'ятидесятницю, вони більш покірні. Бо харизматичка буде крутити ним як циган сонцем  :-D

DVania:
О,, я бачу доктор Макс так сильно переживає за ближнього свого,ггг.Ще харизматик Проповіднік захоче побачивши таку турботу вернутися в лоно єдиної непомильної :))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії