Різне > Людська поведінка

Шлюб по-сектантськи

(1/3) > >>

Propoved-nik:

--- Цитата: Kotik від 12 Березня 2009, 00:09:57 ---И все равно этому нет оправдания? и разве не в этом задумка Бога, чтобы таким образом прийти к нему?
--- Кінець цитати ---
" Если исповедуем грехи наши, то Он, будучи верен и праведен, простит нам грехи наши и очистит нас от всякой неправды."
(1Иоан.1:9) У Бога для нас є оправдання це Ісус Христос який помер за НАС....Біблія говорить, якщо людина усвідомлює свій гріх сповідує його перед Богом, визнаючи це...ТО ВІН тобто ГОСПОДЬ будучи ВІНИЙ і ПРАВЕДНИЙ ПРОСТИТЬ НАМ....
Відповідь від: 13 Березня 2009, 15:40:44
--- Цитата: yurko від 12 Березня 2009, 21:56:13 ---Безумовно, для якогось відсотка чи двох відсотків молодят, такі складнощі і тривалий термін перед шлюбом дозволяє добре подумати і уникнути помилки.
--- Кінець цитати ---
Я підтримую такі речі як підготовку до шлюбу. В нас в церкві пастор не дасть благословіння допоки молодята не пройдуть школу підготовки до шлюбу....І не дадуть відповідь на 70 питань стосовно шлюбу. Це допомгає усім серйозно замислитись, щоб дійсно як каже ЮРКО не наробити помилок....

Прим. модератора.
Тема переіменована модератором

Лалія:

--- Цитата: Propoved-nik від 13 Березня 2009, 16:48:04 ---Цитата: yurko від Вчора в 21:56:13
Безумовно, для якогось відсотка чи двох відсотків молодят, такі складнощі і тривалий термін перед шлюбом дозволяє добре подумати і уникнути помилки.
Я підтримую такі речі як підготовку до шлюбу. В нас в церкві пастор не дасть благословіння допоки молодята не пройдуть школу підготовки до шлюбу....І не дадуть відповідь на 70 питань стосовно шлюбу. Це допомгає усім серйозно замислитись, щоб дійсно як каже ЮРКО не наробити помилок....
--- Кінець цитати ---
То не показник. Моя знайома зустрічалася 4роки з хлопцем. Вони ходили в івано-Франківську три тижні :o в церкву на навчання, здали  екзамен, взяли шлюб. Сімейного життя вистачило з вересня по грудень - 4 місяці.  :unknow



Propoved-nik:

--- Цитата: лалія від 13 Березня 2009, 17:13:22 ---Моя знайома зустрічалася 4роки з хлопцем
--- Кінець цитати ---
Я не уточнив в нас такого поняття як зустрічання до шлюбу взагалі не має....www.silver-ring.org... Ми закладаємо ЗАВІТ не мати сексуальних стосунків до шлюбу...
Відповідь від: 13 Березня 2009, 16:19:04Також є ще велика кількість літератури про СІМЮ дошлюбні стосунки....Вобще Бомаба...Мій рідний брат сміявся з мене коли я йому розповів що до шлюбу необхідно готуватись...Тоді коли він одружвався я йому сказав таку річ..."Час завжди покаже хто був правий а хто з нас помилявся" Вони з дружиною розлучились пісял 2 років спільного життя...Тепер Він жеве з моєю мамою, повністю втративши бажання до життя, почав запивати.

Лалія:

--- Цитата: Propoved-nik від 13 Березня 2009, 17:22:02 ---Цитата: лалія від Вчора в 17:13:22
Моя знайома зустрічалася 4роки з хлопцем
Я не уточнив в нас такого поняття як зустрічання до шлюбу взагалі не має....www.silver-ring.org... Ми закладаємо ЗАВІТ не мати сексуальних стосунків до шлюбу...
--- Кінець цитати ---
А до чого тут сексуальні стосунки?  :P Про них ніхто й не говорив.  :!! 
Як це немає зустрічання. :o Тільки побачили зразу ж одружилися?  :unknow


Відповідь від: 14 Березня 2009, 11:05:46
--- Цитата: NetomaN від 14 Березня 2009, 10:57:13 ---Juli це вже стає нестерпно, ви не боїтесь що колись станете на суді перед Богом і він вас запитає і осудить за всі ваші єресі та невинні душі які ви та Посольство Боже звели з правильної дороги!!!

--- Кінець цитати ---

--- Цитувати (вибране) --- author=yurko link=topic=2365.msg43866#msg43866 date=1237016778]
Ага.        Жінка питає як їй розлучитися по церковному, аби потім у тій же церкві шлюб брати, а ви їй про своє.

Вона лише з секти вирвалася, дайте їй трохи очуняти і з думками зібратися.
yurko
--- Кінець цитати ---
Що ви так напосілися на Juli, ми всі тут радимо з свого погляду, в міру свого світогляду, і вона так. То, що одним можна, а іншим ні? :duvno
Думаю Kotik сама вибере те, що їй найбільше підходить, але право на існування мають усі думки.  ;)

Propoved-nik:

--- Цитата: лалія від 14 Березня 2009, 12:11:08 ---Як це немає зустрічання.  Тільки побачили зразу ж одружилися?
--- Кінець цитати ---
Та ні в жодному разі. Тільки побачили зрузу ж одружилися...Це не те я мав на увазі...ЦЕ залежить хто що розуміє під слово ЗУСТРІЧАННЯ - довкола в світі це означає що хлопець з дівчиною зустрічаються, кохаються і т.д. без обмежень і в любий момент можуть порвати свої стосунки, а в більшості випадків і ніхто одружуватись не збирається просто задовільнити свої прихоті похоті і свій власний егоїзм....Тому я мав на увазі це...У нас є ЗАРУЧИНИ- коли люди вже познайомились і вирішили краще пізнати один одного вони уже прийняли рішення в подальшому одружуватись і під час ЗАРУЧИН вони і проходять школу підготовки і готуються до шлюбу....

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії