Різне > Людська поведінка

Повторний шлюб

<< < (4/5) > >>

Kotik:
Ні, він вінчався в православній церкві.

yurko:
Тоді проблем не буде. Правда готуватися до серйозної розмови потрібно.

Juli:

--- Цитата: Kotik від 12 Березня 2009, 00:09:57 ---Что же нам делать?
--- Кінець цитати ---

Якщо ви мали негативний досвід, тобто ви обоє були одружені, вам тим більше потрібно серйозно готуватися. Так чи інакше, бажаєте ви того чи ні, минуле буде відлунатися в теперішньому. Щоб уникнути цього потрібно свого роду реабілітація.

"...преобразуйтесь обновлением ума вашего, чтобы вам познавать, что есть воля Божия, благая, угодная и совершенная." (Рим.12:2)

Вам потрібне нове розуміння шлюбу.

Ми з Проповідником з "Посольства Божого". Все що він написав, було в моєму житті. Ми з чоловіком готувалися рік до того як одружилися, хоча лікарі теж радили мені якомога швидше народжувати дитину. Та ми вірили, що на все у Бога свій час. Це була не просто формальна підготовка. Це було свідоме навчання, ми прочитали безліч літератури, спілкувалися з психологами і пасторами, а потім застосовували все це на практиці. Ми прожили вже майже 8 років і я можу з впевненістю заявити, що наші сімейні стосунки - це приклад для наслідування. Сьогодні ми готуємо інших до вступу у шлюб. Вінчання - це нагорода для тих, хто чекає коли Бог дасть благословіння, а не захоплює його поспішно.

"Наследство, поспешно захваченное вначале, не благословится впоследствии".(Прит.20:21)

Я рекомендую вам відвідати зібрання церкви "Посольство Боже", підійти до пасторів і розповісти їм про вашу ситуацію, про бажання одружитися - вони обов`язково допоможуть. В центральній церкві є пастор Олена Архіпова - вона психолог, сексолог і пастор з багаторічним стажем, знайдіть її, вона надасть вам професійну консультацію (вул. Тичини, 18 Легкоатлетичний манеж, їхати від ст.м.Лівобоережна маршруткою №535 до манежу). Бажаю успіху!

yurko:
Ага.        Жінка питає як їй розлучитися по церковному, аби потім у тій же церкві шлюб брати, а ви їй про своє.

Вона лише з секти вирвалася, дайте їй трохи очуняти і з думками зібратися.

NetomaN:
Juli це вже стає нестерпно, ви не боїтесь що колись станете на суді перед Богом і він вас запитає і осудить за всі ваші єресі та невинні душі які ви та Посольство Боже звели з правильної дороги!!!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії