Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Смерть - покарання чи подарунок?

<< < (14/33) > >>

derevynka:
смерть - це щастя . не хотів би бачити нікого у 150 річчя - думаю явище було би відмічене страшним смрадом жалістю і плачем оточуючих так як у вже у цьому віці людина є просто біодеревце . більшість народу уже в 80 років хворі всім чим можна , без зубів , з поломаними або ниючими кінцівками , нестерпні до будь якого шуму ( якщо ще слух залишився ) ...

kocmoc:
Шановний Derevynka.Ми живем в такій країні,де людина у 80 виглядає і відчуває себе "не дуже"(м"ягко кажучи).У більш розвинених економічно країнах за пенсіонерами наглядає державна програма з фаховими лікарями.І повірте,що є такі пенсіонери у 80,що багатьом нашим молодим людям ще далеко до них в бажанні жити,подорожувати і просто радіти життю.Так що в цьому світі все відносно...

derevynka:

--- Цитата: kocmoc від 13 Березня 2010, 17:58:16 ---є такі пенсіонери у 80,що багатьом нашим молодим людям ще далеко до них в бажанні жити,подорожувати і просто радіти життю
--- Кінець цитати ---
факт яких навіть НІХТО не буде заперечувати . адже достеменно відомо що чим старіший ТИМ БІЛЬШЕ ЖИТИ ХОЧЕ ( щось типу одною ногою в могилі а ... там дальше уже не памятаю ) . там держава буде наглядати але як кажуть лікарі - а чи варто ? в юес енд ей як я чув без страхування навіть в зад не копнуть . в європі будуть доглядати але в першу чергу спитают де твої гроші хата машина , в другу чергу запитають де твій чоловік.дружина ... всюди є свої плюси і мінуси і щоб бути в плюсі треба все життя плюсовати ( цікаве слово   - як правильно сказати плюсувати чи плюсовати ? )

Доктор Хаос:

--- Цитата: Svit від 04 Березня 2010, 17:12:44 ---для мене ц1нн1сть в Господ1.i в1ра в Господ1.[/qu
Может, я не настолько верующий человек. А может, уже получив от Бога столько "ляпасов" просто уже ему не верю.
Т.е. я верю, что он есть, но в справедливость его уже не верю.ИМХО
Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:01:05Я извиняюсь перед Svit. Как-то некорректно отправилось  сообщение, что получилось мое высказывание, а принадлежит вам.
--- Кінець цитати ---

kocmoc:
Одною ногою в могилі-це ми тут народжуємось на 50%.А як живуть пенсіонери німці,євреї і американці-Вам Деревинка і не снилось навіть в самому еротичному сні :=)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії