Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Смерть - покарання чи подарунок?

<< < (2/33) > >>

npopok:
Знаєш, ти сьогодні розказав мені історію про того безсмертного жида і я думаю, що все ж таки це подарунок.
Слишком грустно быть безсмертным
Те же лица день за днем,
те же глупые ответы
на вопрос зачем живем...

doktor-maks:
Отже, як я зрозумів, йдеться про фізичну смерть або смерть тіла. Безглуздо говорити про смерть, не визначивши для себе, що є життя. Дуже вдале, але вузьке матеріалістичне розуміння життя дав один з засновників марксизму і атеїзму Ф. Енгельс в творі "Анти-Дюрінг": "Життя - це форма існування білкових тіл". Це про життя - біос. Я не належу до послідовників марксизму.
А є вічне життя, божественне життя - зое. Є також життя душі - психе.

doktor-maks:
Згадав про Відповідач у оповіданні видатного фантаста Роберта Шеклі "Вірне питання". Попри всю геніальність твору цікавим є питання старого вченого "Що є життя? Що є смерть?". На останнє питання Відповідач (машина, яка знає все, але залишається марною для істот, що оперують тільки частковими поняттями і припущеннями) дає таку відповідь: "Я не можу визначити антропоморфізм". 

Щоб правильно поставити питання, треба знати більшу частину відповіді.
(Роберт Шеклі)

Кому цікаво, я завантажив це оповідання сюди
http://doktor-maks.mylivepage.ru/page/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D1%80%D1%82_%D0%A8%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B8._%22%D0%92%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B2%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%22

doktor-maks:
Я нещодавно був на похороні близької мені людини. Смерть була для неї звільненням...

Taoch:
Я вважаю,що смерть є і тим і тим.Покаранням можна назвати смерть на прикладі Адама і Єви.Вони не знали смерті,але після вчинення Гріха,були покарані Богом,і зроблені смертними.
Тепер інша сторона медалі.
Згадаймо Агасфера (Вічного Жида),що був покараний Христом і зроблений безсмертним.
Як на мене,смерть-це подарунок для людей,чиє життя втратило сенс.
Але це і покарання,для людей,що люблять життя,близьких.

Це моя думка,і вона може бути невірною.Виправте,якщо щось не так. :unknow

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії