Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Смерть - покарання чи подарунок?

<< < (8/33) > >>

newroman:
Пасха означає:"проходження мимо, чи визволення від біди"
Як тоді смерть пройшла повз житла євреїв. і вони були визволені від єгипетського рабства й отримали обітовану землю, так і в християнську Пасху, Воскресіння Христове, смерть вічна оминула нас: Воскреслий Христос визволивши нас від рабства, дав нам вічне життя.
Тому я і написав, що наша земна смерть це насправді визволення від рабства тіла і перехід до життя вічного.

doktor-maks:
Знаю, що "наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений" (1 Кор. 5:7).


--- Цитата: newroman від 02 Грудня 2007, 22:31:44 ---Тому я і написав, що наша земна смерть це насправді визволення від рабства тіла і перехід до життя вічного.
--- Кінець цитати ---
Або перехід до вічної загибелі. Тоді смерть - не пасха

newroman:
а це вже від нашого вибору залежить.

яничар:
Адам був покараний смерттю. І ми нащадки його. Але це закінчення тимчасового життя і боятись треба не завершення дороги, а того з чим прийдеш на суд Божий.
Хадис
Сообщается, что Абу Хурайра, да будет доволен им Аллах, сказал: (Однажды) посланник Аллаха, да благословит его Аллах и да приветствует, спросил (людей): «Знаете ли вы, кто является неимущим?» Они ответили: «Неимущими среди нас (называют) тех, у кого нет ни денег, ни имущества». Тогда (Пророк, да благословит его Аллах и да приветствует,) сказал: «Поистине, неимущим из числа членов моей общины окажется тот, кто в День воскресения принесёт с собой молитвы, посты и закят(десятина або милостиня приблизно), но (при этом выяснится, что) он оскорбил этого, оклеветал этого, присвоил имущество этого, пролил кровь этого и ударил этого, и тогда (что-то) из его благих дел будет отдано этому и (что-то) — этому, а если запас его благих дел иссякнет прежде, чем он сумеет рассчитаться (со всеми), тогда из грехов (обиженных им) станут брать (что-то) и возлагать на него, а потом его ввергнут в Ад!» (Муслим)

yurko:
У мене питання. Я розумію чому ви зацікавилися Ісламом, але чи знайшли там, щось цікавіше і направду відмінне від християнства?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії