Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Смерть - покарання чи подарунок?

<< < (4/33) > >>

Taoch:
Правильно.Цілком з тобою згодний.То ж не напоріть дурниць в свому житті! ;)

Svit:
А ось у мене е таке питання.Воно просте.Але ваша в1дпов1дь охарактеризуе ваше психолог1чне в1дношення до цього питання,п1дсв1домо
 1. В якому в1ц1 ви б хот1ли померти?
 2.Чи хот1ли б ви,щоб б1ля вас хтось був присутн1й,коли помираете 1 хто.?
 3.Як би ви хот1ли померти,або де?
 4. Як би ви хот1ли,щоб вас похоронили?
     В1дпов1д1 можете написати в порядку задавання питань.У мене е трохи 1 продовження.Але взагал1 ц1каво.
  Додам,щоб ви не подумали,що це якась просто гра.Я проходила дек1лька курс1в по психолог11,зв язаних з смертю,ой,друге слово не знаю на укра1нськ1й,це скорбь...вилет1ло з голови.! я зак1нчила курс в1д американського 1нституту Скорб1(евель.1вр)

Lisa:
1. В якому в1ц1 ви б хот1ли померти?- Я б хотіла дожити до 80 років а там вже буде видно...
2.Чи хот1ли б ви,щоб б1ля вас хтось був присутн1й,коли помираете 1 хто.?- Хотіла б щоб була оточена рідними а точніше дітьми, внуками, правнуками і звісно чоловіком
3.Як би ви хот1ли померти,або де?-- Я б хотіла померти природньою смертю в сні і звісно вдома
4. Як би ви хот1ли,щоб вас похоронили?-- Нівякому разі не хотіла б бути спаленою, не хотіла б щоб моя труна була б забитою наглухо... І взагалі нехотіла б бути закопаною під метрами землі... Хотіла б бути в такому ніби маленькому склепі, знаєте у нас на цвинтарі є польскі склепи... Так ось щось в такому дусі...

yurko:
1. Як найпізніше. Навіть якщо буду немічним. Звісно все залежить від ступеню немічності.
2. Якщо у сні то байдуже. А так звісно бажано, щоб хтось близький був поряд. Помирати страшно, та ще й самому.
3. У сні і звісно бажано вдома, щоб менше клопотів родичам.
4. Байдуже, як поховають і що зроблять з тілом. Головне - щоб жодних поминок! А поки тіло буде лежати в хаті має грати гарна спокійна музика. Якщо вже хтось і захоче прийти попрощатися з тілом, то нехай жодного натяку на смуток не буде.

Svit:
Я приеднаюсь до в1дпов1дей,але ще почекаю з характеристикою.Може ще хтось приеднаеться...
1.В старост1
2.Чолов1к
3.Краще ув1 сн1,щоб не бол1ло н1чого
4.Все одно

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії