Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Смерть - покарання чи подарунок?

<< < (30/33) > >>

chuck:
Тепер зрозуміліше.

Про пекло — я думаю, що те, що показували в "Пропалій грамоті" та в "Енеїді" це не пекло. Але, якщо навіть там так і є, все одно, я вважаю, що наші думки а тим більше вислови і формують наше життя, починаючи з духовного рівня. Тому бажати людям найкращого (за життя) і спокою (після нього) притаманно людям у усьому світі. Це, на справді, не має відношення до вихованості чи ввічливості. Не дарма ж сказано, що за кожне слово людина дасть відповідь. За кожне.


--- Цитувати (вибране) ---Нам до неї як до хмар в світській площині. А ви всі висловлювання в релігійну площину переносите.
--- Кінець цитати ---

Я не розділяю життя на мирське та церковне, матеріальне та духовне. Принципи людини тільки тоді є принципами, коли вони розповсюджуються на всі сфери життя (хоча, як я вже казав, ніяких сфер не існує і поділ цей, в межах конкретної людини, по суті — злочин).
А щодо успіхів Уітні в її професійній кар'єрі, то зрозуміло, що у шоу-бізі популярність хоч і не легко здобувається, але співаків і акторів знають усі, а тих самих вчених і лікарів з вчителями — значно менше знають. Про скромних працівників типу шахтарів, прибиральниць та медсестер взагалі знає тільки ближнє коло.
А хто ті всі зірки без них, без работяг?

Іуда зрадив Христа. Про нього сказано, що краще такому взагалі не родитись. Але його значення ніхто не применшував.
Я за Уітні "вступився" не тому, що вона якась особлива. Всі рівні. Тим більше перед обличчям смерті.
Я, взагалі, не за Уітні вступився ))
Відповідь від: 14 Лютого 2012, 19:56:40
--- Цитувати (вибране) ---От ваші слова -"А нупішов на... звідси! " модератор їх перемістив у смітник
--- Кінець цитати ---

Там була купа смайликів ))))

Гикач:

--- Цитата: chuck від 14 Лютого 2012, 19:57:15 ---Не дарма ж сказано, що за кожне слово людина дасть відповідь
--- Кінець цитати ---
і що ви відповісте за свої матюки які понаписували на форумі ?

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---і що ви відповісте за свої матюки які понаписували на форумі ?
--- Кінець цитати ---

Я не міг промовчати.

Гикач:
а де ж ваша духовність ? Вона виражається матами ?

chuck:
Духовність. Нецензурні вирази — це лиш інструмент.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії