Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Смерть - покарання чи подарунок?

<< < (29/33) > >>

chuck:
Я розумію, що я деколи пишу неприємні речі. Я навіть не заперечую проти дій адміністрації, але чому ви видаляєте мій образливий коментар, а коментар, який не менш образливий не видаляєте?? Може Уітні моя родичка або подруга? А якийсь х?йлига ображає її та й ще посмертно. Хто він мля такий, щоб пукати тут про те, кому і де співати?
Про себе подумай, де ти будеш співати після таких слів.
Якщо ти вже такий неврот.бать християнин, то мусиш знати, що "як ви судите, так і вас судити будуть". Але з якого хера люди беруть на себе таку відповідальність? Що, святий, чи що?

Мені то пофіг, я буду вдячний (якщо встигну) за любий результат свого життя. І усвідомлюю, що, як би я про себе не думав, це може НІЧОГО не означати в очах Бога.
Я не дозволяю собі (не бачу в тому ніякої цінності) оцінювати поведінку і життя людей, типу: той живе добре, а той — безбожник. Бо звідки ж мені знати??!
Тому я ПРОСТО ХОЧУ ЗРОЗУМІТИ чим керуються люди, коли таке пишуть: "в пеклі з опаленням проблем нема ,  Хюстон мабуть там співає"
На це і був спрямований мій попередній (видалений) коментар.
Прошу вибачення.

yurko:
 :kulturno

Думаю Ти при реєстрації читав і погодився з правилами форуму.

Відповідь від: 14 Лютого 2012, 11:43:59
--- Цитувати (вибране) ---Форумець НІКОЛИ відкрито не відповідає образою на образу. Якщо Форумець вважає, що його честь і гідність зневажена, то звертається за допомогою до Модераторів, або Адміністраторів у Приват.
--- Кінець цитати ---
На жаль п. Хьюстон не була форумчанкою, тому особистої образи форумця не було.
А те, що пост Гикача був м'яко кажучи неадекватним, я з Тобою згідний.
Та все ж правила створюються, щоб їм слідувати, а не ...
Відповідь від: 14 Лютого 2012, 11:47:12І ще пане chuck скажу Вам кілька слів від себе як від форумця, а не як від адміністратора.
Ви у багатьох своїх постах пишете, що  і вік у Вас вже не малий і досвід багатий, та й взагалі з написаного виглядає, що Ви чоловік різнобічно освічений, але чесно Вам скажу поводитеся гірше розбалуваної малої дитини.
То не додає Вам ні честі ні значущості.
Будьте більш стриманим у висловах.
Удачі!
 :drink

Гикач:

--- Цитата: chuck від 14 Лютого 2012, 00:02:02 ---Тому я ПРОСТО ХОЧУ ЗРОЗУМІТИ чим керуються люди, коли таке пишуть: "в пеклі з опаленням проблем нема ,  Хюстон мабуть там співає"
--- Кінець цитати ---
Тобі **** таке збагнути не дано бо це "нє для средних умов" . Я проти Хюстон нічого немаю і ніколи її не судив і поганого про неї не говорив і не думав навіть , вона звісно вище всіх бо зірка і нам до неї як до хмар.
Відповідь від: 14 Лютого 2012, 15:03:24
--- Цитата: chuck від 14 Лютого 2012, 00:02:02 ---Може Уітні моя родичка або подруга?
--- Кінець цитати ---
 =)) ха ха розмріявся більшого абсурду я ще не чув . Може вона ще родичка скажімо Васі з Мухосаранська
Відповідь від: 14 Лютого 2012, 15:25:20Це ти втоптуєш зірку в багнюку своїми ганебними порівняннями.

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---ліпше нічого не пиши
--- Кінець цитати ---

зверну, твою увагу, що я, хоч і обурений, але не дозволяю собі давати людям поради, кому, що і де писати (і кому де співати). У кожного своя воля.
Я повторюю, я просто хотів зрозуміти.


--- Цитувати (вибране) ---я вкурсі твоєї необізнаності
--- Кінець цитати ---

я за тебе радий. Тобі і це відомо )


--- Цитувати (вибране) ---ха ха розмріявся більшого абсурду я ще не чув . Може вона ще родичка скажімо Васі з Мухосаранська
--- Кінець цитати ---

хіба не всі люди браття? А ну, піди запитай свого священника.
Більше того, якщо ти якимось чином відносишся до одної з християнських течій то, можливо, чув слова Христа про те, що спорідненість за "кров'ю та плоттю" (тобто родинні зв'язки) це ніщо в порівнянні з братерством по духу.
А ближніми вважаються люди не за кровним зв'язком а за потребою у нашій допомозі.
Я думаю, все це ти чув.


--- Цитувати (вибране) ---Я проти Хюстон нічого немаю і ніколи її не судив і поганого про неї не говорив і не думав навіть , вона звісно вище всіх бо зірка і нам до неї як до хмар.
--- Кінець цитати ---

Якщо ти нічого проти неї не маєш, навіщо було писати про пекло? І навіщо знову перегинати палку, що нам до неї як до хмар? Чи це знову сарказм?


--- Цитувати (вибране) ---Це ти втоптуєш зірку в багнюку своїми ганебними порівняннями.
--- Кінець цитати ---

хіба, нехотячи. Але не пригадую, щоб я її з кимось порівнював.


--- Цитувати (вибране) ---Тобі **** таке збагнути не дано бо це "нє для средних умов"
--- Кінець цитати ---

Моя тупість не може протистояти твоєму таланту пояснювати. Навіть такий дебіл як я, після твоїх слів все розуміє.

----



--- Цитувати (вибране) ---Ви у багатьох своїх постах пишете, що  і вік у Вас вже не малий і досвід багатий
--- Кінець цитати ---

це у мене комплекс такий. Знаю, що не гарно, але воно саме вилізає. Буду працювати над собою.


--- Цитувати (вибране) ---та й взагалі з написаного виглядає, що Ви чоловік різнобічно освічений
--- Кінець цитати ---

я сильно стараюся, якщо чесно.


--- Цитувати (вибране) ---але чесно Вам скажу поводитеся гірше розбалуваної малої дитини.
То не додає Вам ні честі ні значущості.
--- Кінець цитати ---

Я не шукаю ні честі, ні, тим більше, значущості. Тим більше собі ))


--- Цитувати (вибране) ---Будьте більш стриманим у висловах.
Удачі!
--- Кінець цитати ---

Постараюся. Дякую ))

Гикач:

--- Цитата: Гикач від 14 Лютого 2012, 15:57:05 ---Якщо ти нічого проти неї не маєш, навіщо було писати про пекло? І навіщо знову перегинати палку, що нам до неї як до хмар? Чи це знову сарказм?
--- Кінець цитати ---
Пекло це що образливо , відколи ? Подивись фільм украдена грамота , тоді дізнаєшся що в пеклі прикольно. А ще рекомендую мультфільм Енеїда і переконаєшся що ад це весело.

Відповідь від: 14 Лютого 2012, 19:16:58Нам до неї як до хмар в світській площині. А ви всі висловлювання в релігійну площину переносите.

Відповідь від: 14 Лютого 2012, 19:32:14
--- Цитата: chuck від 14 Лютого 2012, 18:54:08 ---зверну, твою увагу, що я, хоч і обурений, але не дозволяю собі давати людям поради, кому, що і де писати
--- Кінець цитати ---
От ваші слова -"А нупішов на... звідси! " модератор їх перемістив у смітник

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії