Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Смерть - покарання чи подарунок?

<< < (27/33) > >>

yaro my:
Хто хоче м"яса - мав би сам добувати його, як мисливець, а не підтримувати існування фабрик смерті. Бо інакше - це вид паразитизму. Вирощування тварин в бетонних коробках, в залізних чи дерев"яних клітках - це нічим не відрізняється від утримування людей в концтаборах. І ті, хто споживає м"ясо тварин, які там мучились - приймає участь в тому холокості. Вже на відстані кількох кілометрів від концтаборів-свиноферм - смердить, бо там постійно накопичуються відходи життєдіяльності тварин. Свині живуть там від народження і до смерті. А в диких умовах, на свободі, в лісі, все природньо утилізується. До речі, свині відчувають запах краще, ніж собаки.

Доктор Хаос:

--- Цитата: Flash від 13 Липня 2011, 14:49:33 ---животные созданы так, что они живут инстинктом, а не мышлением.
--- Кінець цитати ---
Ой ли?
Был такой рассказ (автора не помню, но кажется, кто-то из классиков) про умную галку, как она хотела воды напиться, а не могла дотянуться до дна плошки, и домыслила ведь накидать в посудину камней, чтобы уровень воды поднять.
Или инстинкт подсказал,а? 
А уж примеров из жизни можно привести море морское))))))))

yaro my:
Є речі, в яких тварини значно випереджають людей: вони живуть в гармонії з природою - орієнтуються в просторі без карт і компасів;
якщо захворіють, то не їдять звичайну їжу, а шукають потрібні лікарські трави, для цього їм не потрібні рецепти докторів і т.д. https://www.youtube.com/watch?v=40TohjV8qB4

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Померла Вітні Х'юстон
--- Кінець цитати ---


--- Цитувати (вибране) ---шок....такий талант був....
--- Кінець цитати ---


--- Цитувати (вибране) ---ніякого шоку , бо смерті нема є перехід в інший стан , подібно до того як вода з рідкого переходить в газоподібний , лиш нажаль мало хто в це реально вірить і всі сумують в разі смерті
--- Кінець цитати ---

Перефразовуючи одного з моїх знайомих: "Це ти сам зрозумів чи тобі хтось сказав? Чи сам пробував?"
Я щось сумніваюся, що це з власного досвіду ))

Гикач:
Це ксьондз сказав лиш іншими словами... Я легенько перефразував щоб менше букв було. Незадумуюсь ані про життя ані про смерть мене це дуже мало цікавить ібо увірував що життя вічне.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії