Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Смерть - покарання чи подарунок?

<< < (26/33) > >>

Flash:
Римлян 6:23
"Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!"

yaro my:
Там у тім посланні Римлянам не заплата, а плата. ;)То виходить, що поліп-гідра, фото якої вище, на попередній сторінці - безгрішна істота. А гріх - це помилка, смерть через помилки. Парадоксальний висновок: гідра не робить помилок, безгрішна, тому отримала дар Божий вічне життя в Ісусі Христі :o

Flash:
В переводе Огиенка именно это слово используется, которое с которым я цитировал
возможно у вас другой перевод
да и не суть важно "заплата" или "плата" суть одна и та ж.
А вот причём тут гидра и какое отношение она имеет к Библии, простите не понимаю.
И вообще, грешить могут только разумное существо, то есть человек, животные созданы так, что они живут инстинктом, а не мышлением. Соответсвенно Библия или принципы Бога были даны людям. Именно человек может делать выбор, поступать правильно или нет.
Конечно если рассматривать смерть в другом контексте, тогда... тогда вопрос глупо стоит ибо только кто-то может что-то подарить или наказать. И как бы другой контекст насколько я понимаю не уместен.

yaro my:

--- Цитата: Flash від 13 Липня 2011, 14:49:33 ---грешить могут только разумное существо, то есть человек, животные созданы так, что они живут инстинктом, а не мышлением. Соответсвенно Библия или принципы Бога были даны людям. Именно человек может делать выбор, поступать правильно или нет.
--- Кінець цитати ---
Примітивне мислення в рамках біблейської доктрини. По-перше, поцікавтесь християнським визначенням поняття "гріх". По-друге, людина не єдина на планеті розумна істота. Якщо інші тварини не вміють писати і читати, то це не признак. І люди не всі вміють.  Тварини не інстинктом єдиним живуть. Є така приказка: "знає кіт, чию сметану з"їв". Тварини теж розуміють і відчувають, коли роблять якусь шкоду (грішать).

derevynka:

--- Цитата: yaro my від 08 Серпня 2011, 19:15:23 ---Тварини теж розуміють і відчувають, коли роблять якусь шкоду (грішать).
--- Кінець цитати ---

мій тато вважає що без мяса людина не проживе . я же можу і на крупі траві вівсі перебитись ( без чаю напевне скопитаюсь   :(   )  і часто мені доводилось допомагати мяснику різати теля, корову чи свиню . ось тут дійсно цікаве становище : смерть - покарання чи подарунок . типу божі тварі . з іншої сторони вони нам нічого не зробили , а ще з іншої сторони ТАТО МЯСА ХОЧЕ але вигляд різанини його відлякує на всі 100% і він навіть близько не підійте до тварини :)   

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії