Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Смерть - покарання чи подарунок?

<< < (22/33) > >>

Alexander:

--- Цитата: Gorec від 04 Грудня 2010, 21:26:08 ---Я вірю, що смерть це звільнення душі від тіла і не більше. Наше тілесне життя і для того потрібно, щоб вдосконалювати наші душі.Земне життя це така собі фабрика душ.
--- Кінець цитати ---
так, згідний і давно знаю шо матриця існує і постійно удосконалюєтся, тільки для чого :unknow
вона потім знов поділится на плюс і мінус,таке вже було.
все циклічно :)

Gorec:

--- Цитата: Alexander від 04 Грудня 2010, 21:43:30 ---таке вже було
--- Кінець цитати ---
 Ти памятаєш? :)

chuck:

--- Цитата: Gorec від 04 Грудня 2010, 21:49:57 ---Ти памятаєш?
--- Кінець цитати ---
Треба додавати (як у Класика): «Тобі ж немає і 50-ти!»


--- Цитата: newroman від 04 Грудня 2010, 21:36:19 ---"добиваючи" родичів померлого жалісними проповідями.
--- Кінець цитати ---
Я чув декілька проповідей на похоронах. З тих, що чув більшість цілком нормальні, а деякі — дуже доречні.
Погані, може й є, але я не чув.

Я більше антураж, атрибутику маю наувазі.

Щодо церковного вчення, то в світської людини може скластися враження, що там занадто часто згадується страх.
Пооооотім, починаєш розуміти, що в цьому є певний сенс.
Добре чи погано — не мені судити.

Alexander:

--- Цитата: Gorec від 04 Грудня 2010, 21:49:57 ---Ти памятаєш?
--- Кінець цитати ---
перші глави Старого Завіту,у шумерів, егіптян, давніх греків, мая, ацтеків,
в індійських текстах Ригвед, практично у всіх давніх трактатах народження світу було в бородьбі
і той хто програв - не помер,а ще програвший був братом, сином, кумом або сватом переможця :)

Gorec:

--- Цитата: Alexander від 04 Грудня 2010, 22:30:34 ---народження світу було в бородьбі
--- Кінець цитати ---
 Спершу було слово і слово було Бог. Бог створив світ з нічого. В нічому наспрвді  акумульовано все. (чорна діра)  А бородьба та битви вже почали відбуватись пізніше і відбуваються до наших днів. :drink

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії