Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 13 днів

Автор Тема: Льодовий палац ім. Степана Бандери! в парку ім. Івана Франка  (Прочитано 70414 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Вимагаю призупинити роботу ЛЬОДОВОГО ПАЛАЦУ до моменту проведення до нього окремої електролінії від високовольної, для незалежного електропостачання!!! :help :help :help
Бо теперішня ситуація є просто жахливою. Напруга в ж/м Загіря в день складає близько 190-200V, а ввечері падає до 160-170V.

Чи є ще тут бажаючі призупини, а то і взагалі припинити роботу того черяка на мякому місці Калуша? Чи я тут єдиний? :(
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Вимагаю призупинити роботу ЛЬОДОВОГО ПАЛАЦУ до моменту проведення до нього окремої електролінії від високовольної, для незалежного електропостачання!!!   
Бо теперішня ситуація є просто жахливою. Напруга в ж/м Загіря в день складає близько 190-200V, а ввечері падає до 160-170V.
НУ НАРЕШТІ!!!!!! Я не про зупинку Палацу, а про його "будівництво".... А хто знає ЧОГО ТАК сталося з напругою?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:01:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Бо депутати не читали, як завжди і не подумали. От і дали дозвіл.
Відповідь від: 23 Грудня 2009, 12:40:38
А тепер всі сильні заднім умом.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Бо депутати не читали, як завжди і не подумали. От і дали дозвіл.
Що саме не читали? Ви впевнені, що хтось щось не читав? Я стверджую протилежне і маю аргументи. А Ви?

А тепер всі сильні заднім умом.
Не всі.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:01:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ви стверджуєте, що того палацу у Калуші не треба було будувати. Чи я не правильно Вас зрозумів?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ви стверджуєте, що того палацу у Калуші не треба було будувати. Чи я не правильно Вас зрозумів?
Звичайно ж, неправильно!
Відповім Вам улюбленою приказкою мого колишнього заступника (в пору роботи у Ів.Фр.): "Нужно соизмерять свой шаг с размером штанов!" Мовою оригіналу, він був єврей...

Юра, Ви не відповіли на мої питання. Нагадую просто....
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:01:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Не читали документацію на спорудження палацу.
Відповідь від: 23 Грудня 2009, 16:11:30
Тоді інше питання. От Ви кажете, що робота міськради звелася до надання дозволу. А далі то не їхнє і їх ніяк не обходить. Але той палац у Калуші вроді залишився.
То вони так могли нам тут і щось гіршого приютити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Не читали документацію на спорудження палацу.
Звичайно ні. Не їх це справаі компетенція. А навіть би й читали - ЩО вони там мали прочитати жахливого?
ЇЇ читав (і мав читати) міський голова.

Тоді інше питання. От Ви кажете, що робота міськради звелася до надання дозволу. А далі то не їхнє і їх ніяк не обходить. Але той палац у Калуші вроді залишився.
То вони так могли нам тут і щось гіршого приютити.
Юра... Не робота ради, а повноваження ради! Саме так: далі, ніж виділення ділянки і коштів її повноваження не простягаються! Ви, напевно, хочете сказати інше - чому депутати не протестували проти будівництва? Так?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:01:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Типу того. Але я також додам, що щиро переконаний, що у Калуші потрібен той палац. І що він при правильному кеівництві може бути принаймні малозбитковим. А на баланс міста його апріорі ставити не треба було, бо він принаймні є для цілого району, а то і області потрібний.
Ще як приклад хочу подати сбадіон "Хімік" і те, як там газдує В. Мандрик. То приклад того, що доброму газді по великому рахунку до фєні у чиєму підпорядкуванні його богодєльня. Зате добрий газда знає що з нею робити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Типу того. Але я також додам, що щиро переконаний, що у Калуші потрібен той палац.
От ми і повернулись до цікавих слів про 90 відсотків.... Вважаєте, що потрібен палац? І 90% калушан так вважає! І, що найсмішніше, 90% міськради теж! То чого тепер одні дартаньяни, а інші гондураси?

І що він при правильному кеівництві може бути принаймні малозбитковим.
Я наводив приклад мого авто і "Фуршету" в Кропивнику.... Не зрозуміли Ви...

Юра, маю до Вас пропозицію - я дарую Вам свою БМВ! Ні, то закруто буде - в оренду дам на рік, але безкоштовно!  :)
З однією умовою - мою дружину треба буде по буднях забирати на обід-з обіду і дочку 5 раз в тиждень возити на музику і танці... Все решта - катайтесь, скільки душі завгодно! Ваше пальне, техобслуговування і МЕНЕДЖМЕНТ!  :) Берете?

А на баланс міста його апріорі ставити не треба було, бо він принаймні є для цілого району, а то і області потрібний.
Це чисто по-нашому  :=) Як не дати будувати у Франику - Насалик "лічно" у Києві домовлявся! А як платити - чого ми?!  :=)
Ви багато там люду з Галича чи хоча б Сівки-Калуської зустрічали??

Ще як приклад хочу подати сбадіон "Хімік" і те, як там газдує В. Мандрик. То приклад того, що доброму газді по великому рахунку до фєні у чиєму підпорядкуванні його богодєльня. Зате добрий газда знає що з нею робити.
Шаман! Без грошей, а що витворяє! Юра.... стадіон би здох давним давно - досить Чмихалову одного разу встати з бодуна... Це для Вас відкриття?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Юрко, на мою думку тобі не вдасця у цій дискусії дійти до чітких висновків стосовно позиції Ігора_О по відношенню до Льодового. Тут бутут лише натяки -
Відповім Вам улюбленою приказкою мого колишнього заступника (в пору роботи у Ів.Фр.): "Нужно соизмерять свой шаг с размером штанов!" Мовою оригіналу, він був єврей...
Маєш бажання посперечатися з квадратурою мерк-уран ? - моя тобі порада - сприймай все на хі-хі, бо в іншому випадку - то буде лише марна трата часу. Бо лише людина з подібним аспектом здатна стверджувати, що - ПОТРІБНО БО НЕПОТРІБНО, А НЕПОТРІБНО БО ПОТРІБНО - то образно.
Відповідь від: 24 Грудня 2009, 01:26:52
а щодо порівняння - то можна відповісти таким чином
навіщо селу ДЕВ"ЯТЬ місць громадського харчування та два СПА ??? - здавалося б.
А автівку бери лише у подарунок - Ігор_О вже в друге "грозиться" її подарувати - то бери - але ЖОДНОЇ АРЕНДИ - ЛИШЕ У ПОДАРУНОК - ДЛЯ ТЕБЕ ТО НЕ ЗАКРУТО.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:01:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Дякую. Автівка мені ні до чого. Якби ще якась волинянка, аби дров привезти то би взяв.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Юрко, на мою думку тобі не вдасця у цій дискусії дійти до чітких висновків стосовно позиції Ігора_О по відношенню до Льодового. Тут бутут лише натяки -
Для танкістів повторю давно наведені свої позиції:
1. При прийнятті рішення щодо будівництва Палацу в Калуші ніхто не рахував економічний ефект і затрати.
2. Кожен був зацікавлений у своєму: хтось гроші заробив чи відмив, хтось отримав піар, хтось дорогу цяцьку яку треба "годувати".
3. Вирішення питання лиш в тому, з чиєї кишені покриватимуться ці затрати, а не в газді-не газді. Ні один Мандрик задурно не зробить нічого. якщо морозильну установку відімкнули через борг.

Що ще не ясно танкістам?

Маєш бажання посперечатися з квадратурою мерк-уран ?
Дивно, як я з таким ще живу....

а щодо порівняння - то можна відповісти таким чином
навіщо селу ДЕВ"ЯТЬ місць громадського харчування та два СПА ??? - здавалося б.
Та хоч сто! Хоч по сауні у кожному дворі! Можеш утримувати - утримуй!

А автівку бери лише у подарунок - Ігор_О вже в друге "грозиться" її подарувати - то бери - але ЖОДНОЇ АРЕНДИ - ЛИШЕ У ПОДАРУНОК - ДЛЯ ТЕБЕ ТО НЕ ЗАКРУТО.
Закруто - не для Юрка. Закруто для мене робити такі подарунки :)

Я не хотів образити Юрка. Перепрошу. Просто таке авто мені важко утримувати, чесно. Не думаю, що Юркові було б легше. Але цей приклад ілюструє ситуацію з Палацом...
Я давно мріяв про таку машинку... Довго не міг собі дозволити... Довго шукав... Знайшов, пригнав, розмитнив... Збулась "мрія ідіота" :)...
Як це круто! Справа не в понтах, але БМВ7 то справді машина "для шофера"! Всі прибамбаси присутні, коні під капотом, автомат, клімат, круїз... Їздити на такому авто - одне задоволення! Просто супер!... Подумаєм разом - чи ПОТРІБЕН був мені такий автомобіль? Звісно - так! Таке авто кожному ПОТРІБНЕ!
Але задоволення має і іншу сторону... Двигун 3.5 літра... На трасі п'є 12, а по місту всі 15 літрів на сотню... Тиждень катаюсь містом лише по справах - 350-400 грн. 8 циліндрів у моторі... Заміна свічок, масла і тосолу... Водії зрозуміють мене... Колеса R16x235x65... а треба мати і літні і зимові... А здогадайтесь, скільки коштує техогляд і податок?! Ото ж...
Знову думаєм - чи МОЖУ я мати таке авто?
Якщо чесно - я серйозно думаю її продавати і брати щось простіше... Проблема, бо ціни впали і щось гідного знайти важко...

Надіюсь, я зрозуміло висловлююсь? Я дивлюся на все в своєму житті через призму МОЖУ-НЕ МОЖУ, а не ХОЧУ-НЕ ХОЧУ, чи ПОТРІБЕН-НЕ ПОТРІБЕН...
Хто ж оспорює потрібність Льодового в Калуші? Звичайно ж він потрібен! Калушу ще здались би Макдональдс, Діснейленд чи хоча би мега маркет "Епіцентр"! Хто скаже, що ні? Але ж там сидять реальнодумаючі люди і вони збудують все це лише тоді, коли це буде мати економічний зміст! Саме тому у нас ще і нема ні Маку ні Діснейленду. Навіть "Епіцентру"....
А от за бюджетні кошти... та ще коли є можливість трохи їх вкрасти і попіаритись на тому - можна собі не забивати голову такими дурничками, як економічні розрахунки і збудувати будь що! Хоч Пантеон Героїв, хоч Ейфелеву Вежу... Хто скаже, що Ейфелева Вежа Калушу не ПОТРІБНА?! :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:01:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

 :duvno :=) :=) :=) :=)

Щось п. Ігорю, а мабуть не щось а хтось Вас вибив із рівноваги.

Краще не пишіть на форумі кілька днів. Чесно.

Негарно виглядає.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Краще не пишіть на форумі кілька днів. Чесно.

Негарно виглядає.

1. Що Вам не сподобалось (негарно)?
2. Я не стараюсь сподобатись - сприймайте мене так, як є.
3. Можу не писати взагалі.
Відповідь від: 24 Грудня 2009, 11:04:24
Якщо адмін форуму спочатку пропонує не писати, а потім ігнорує користувача - натяк зрозумілий :)
Удачі всім!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:01:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Самі визнали, що мене образили, самі сказали, що вибачитесь, а після того як я порадив охолонути, ще й я винен, що ігнорую.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


В слові "перепрошую" я якимось чином пропустив буву "ю".

Тому перепрошую Вас особисто ще раз. За всі образи. Перепрошую також всіх форумчан, кого ненавмисно образив - прошу не тримати зла!

Щасливо!  :bouquet:  :drink
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а після того як я порадив охолонути, ще й я винен
інтонація поради не зовсім гарна.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:01:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

друже, ти цитуєш не пораду, а пояснення вже з зовсім іншого посту  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

так так . Просто погляд зі сторони.  ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.