Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 17 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 613241 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30320
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:39:31

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1000 : 18 Листопада 2014, 10:37:22 »

Раджу притримати язика і надалі вибирати вислови, молодий чоловіче!


О. То якраз те, що я хотів сказати.  :-[









Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1001 : 18 Листопада 2014, 11:48:41 »

Раджу притримати язика і надалі вибирати вислови, молодий чоловіче!
Обовязково!  І трохи відео
http://vk.com/video18794447_170848141
І коментар:
Це відео зняте в Дніпропетровську. Везуть поранених з зони #АТО . По вулицях Дніпропетровська щодня проїжджають біля 5-ти таких колон швидких. В декількох районах Дніпропетровська, коли немає вітру, то можна почути, як смердить трупами з моргів.
Так де ж б..... перемир’я?!! Петро Олексійович, годі брехати!! Нам не потрібна друга революція, але в необхідності ми вийдемо на вулиці своїх міст і ти нас почуєш!!

Думаю більше претензій не буде?
Відповідь від: 18 Листопада 2014, 11:32:07
О. То якраз те, що я хотів сказати. 
Ой більше не буду. Думаю ви Юрій знаєте як видаляється аккаунт з форуму аби повидаляти всіх неугодних вашому "проєвропейському" шоколадному президенту. Видаліть для початку мій  :good
Відповідь від: 18 Листопада 2014, 11:43:25
А краще забаньте навічно. По власному бажанню  :bouquet:
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1002 : 18 Листопада 2014, 11:57:49 »

Ех, зря ви так. По ваших словах "Ви всі олені, один я білий і пухнастий. Але робити нічого не хочу а тільки язиком помахати....". Тут люди теж не дурні є, але замість того щоб струшувати повітря щось намагаються робити.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1003 : 18 Листопада 2014, 15:26:28 »

що сотня людей з центру Києва відправились на той світ просто так для веселої картинки і як привід для спекуляцій.
Люди тоді вийшли за краще ,справедливе життя.За гідне життя,а не за те аби вмирати за чужі інтереси і гроші прикриті прапором і гарними гаслами.
Так де ж б..... перемир’я?!!
Не перемир'я потрібне і і тим більше не війна ,а МИР.Треба нарешті зрозуміти,що захід крім занепокоєння і дрібних подачок Україні нічим не допоможе.Сама Україна відкриту війну з росією не виграє тим більше ,що стан економіки просто катастрофічний.І так само не зможе відновити свою владу на донбасі.По одній простій причині,пуцін не дасть того зробити.Крім пуціна є там місцеве населення яке в більше ніж 90% ненавидить Україну і все українське.
Тобто пора зрозуміти,що той останній палаючий вагон потрібно відчепити і їхати далі ,інакше буде не просто інтеграція в дупу,буде просто дупа.
Записаний

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1004 : 18 Листопада 2014, 15:26:51 »

TRITONOS - це троль? чи друг Сікори?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1005 : 18 Листопада 2014, 15:30:20 »

Ну але головне ,ЛЮДИ їх інтереси мають бути на першому місці.Права людини! і перше найголовніше право ,право на життя.А що у нас ? інтереси так званої "держави" вірніше олігархату.І заради цих своїх інтересів життя людей не ставиться в ніщо.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1006 : 18 Листопада 2014, 17:26:11 »

TRITONOS - це троль? чи друг Сікори?
Я друг Келестина. Не угадав
Відповідь від: 18 Листопада 2014, 17:03:05
Не перемир'я потрібне і і тим більше не війна ,а МИР.
А ви ще не замітили що в нас МИР, правда, з небіжчиками. Який є але МИР. Петро Шоколадний доклав всіх зусиль аби в нас був МИР, АТО за 2 тиждні і зарплата солдата 1000 грн в день.
Відповідь від: 18 Листопада 2014, 17:05:58
Ну але головне ,ЛЮДИ їх інтереси мають бути на першому місці.Права людини! і перше найголовніше право ,право на життя.А що у нас ? інтереси так званої "держави" вірніше олігархату.І заради цих своїх інтересів життя людей не ставиться в ніщо.
Тут можу погодитись. Ті же яйця тільки в профіль. А там на Сході воюють люди які можуть щось створити, удосконалити,навчити але мудрих та свободолюбивих людей важко обробити і далі керувати їхньою свідомістю. Таких людей треба просто ліквідувати.  :=)

Відповідь від: 18 Листопада 2014, 17:11:18
Ех, зря ви так. По ваших словах "Ви всі олені, один я білий і пухнастий. Але робити нічого не хочу а тільки язиком помахати....". Тут люди теж не дурні є, але замість того щоб струшувати повітря щось намагаються робити.
А чого ви до пунктуації і орфографії не придерлись? Тут на форумі всі струшують повітря і я не буду першопрохідцем. Не дурні люди зробили так аби в нас був курс доллара під 16 грн і кожного дня трупи на протязі вже вісьмох місяців. Нічого не хочеться робити для людей які не вчаться на помилках. Майдан і вибори тому приклад.
Відповідь від: 18 Листопада 2014, 17:22:04
Рік тому, 21 листопада почалася Революція гідності. Зі сцени Майдану людям пообіцяли європейське майбутнє та нове життя: без корупції, свавілля чиновників та олігархів. Люди повірили і змусили владу піти. Фактично, під керівництвом лідерів Майдану відбулася Революція Гідності. За це загинули більше сотні українців.
Але ідеали Майдану були цинічно зраждені його ж очільниками. Нічого з того, що обіцяла людям нова влада, не здійснилось. Лідери “Революції Гідності” кинули сотні людей під кулі задля того, щоб здобути владу в країні.
Вони перетворили річницю Майдану на День національної зради.
Голова НБУ Валерія Гонтарева обіцяла і продовжує обіцяти долар по 13 гривень: http://expres.ua/news/2014/11/16/119308-gontaryeva-na... Хоча саме при Гонтаревій гривня встановила історичний мінімум свого курсу і продовжує падати по відношенню до долара - фактичний курс на ринку уже становить 16 грн за долар. Якщо і можна сказати, що хтось знищив гривню як валюту, то це буде саме Гонтарева. За що їй від народу заслужена ганьба! #ДеньНаціональноїЗради
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1007 : 18 Листопада 2014, 18:00:50 »

А чого ви до пунктуації і орфографії не придерлись? Тут на форумі всі струшують повітря і я не буду першопрохідцем. Не дурні люди зробили так аби в нас був курс доллара під 16 грн і кожного дня трупи на протязі вже вісьмох місяців. Нічого не хочеться робити для людей які не вчаться на помилках. Майдан і вибори тому приклад.
Вибачте, але в мене вистачає здорового глузду не придиратися до людей, але якщо у вас поганий настрій - випийте теплого чаю, тверезо погляньте на факти без ТБ і замовних матеріалів, потім  візьміть ручку і чистий листочок.
Напишіть в дві колонки що країна і ви зокрема втратили і набули за останній рік, а на 2 листочку напишіть теж саме за 4 попередні роки.
Потім зважте всі "За" і "Проти" і зробіть висновки самі для себе.

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1008 : 18 Листопада 2014, 18:19:56 »

тверезо погляньте на факти без ТБ і замовних матеріалів,
Я такий хуйовий що не дивлюсь зомбоящик вже років 2 або 3 Тільки і-нет тай то вже навчився фільтрувати інфу що лежить на різних ресурсах. Навіть провівши такий експеримент всерівно хєрового сталось більше ніж позитивного. Пік був в кінці минулого місяця.

Відповідь від: 18 Листопада 2014, 18:18:33
Я ще чекаю аби мене Юрко забанив і видалив мій профіль
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18235
  • Останні відвідини:
    15 Вересня 2024, 15:28:47

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1009 : 18 Листопада 2014, 18:32:12 »

Голова НБУ Валерія Гонтарева обіцяла і продовжує обіцяти долар по 13 гривень: http://expres.ua/news/2014/11/16/119308-gontaryeva-na... Хоча саме при Гонтаревій гривня встановила історичний мінімум свого курсу і продовжує падати по відношенню до долара - фактичний курс на ринку уже становить 16 грн за долар. Якщо і можна сказати, що хтось знищив гривню як валюту, то це буде саме Гонтарева. За що їй від народу заслужена ганьба! #ДеньНаціональноїЗради


взагалі то є й інші думки - що гривня була штучно підтримана довгий період , а насправді повинна була повільно знецінюватись . можна довго гадати - але що вона може зробити ? іде війна , україна на межі дефолту - це ще чудо , що доляр не коштує 50 гривнів у цей період
Відповідь від: 18 Листопада 2014, 18:31:02
Я ще чекаю аби мене Юрко забанив і видалив мій профіль


напиши йому і я не думаю , що юрко буде сильно вимахуватись від твого запиту  . хоча значно простіше з твого боку не заходити на форум чи взагалі забути про нього . тут же ніхто нікого насильно не привязав до монітора    :=)

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1010 : 18 Листопада 2014, 18:50:50 »

це ще чудо , що доляр не коштує 50 гривнів у цей період
"Як виграти українських людиск так аби вони навіть не запідозрили що їх виграли, або Война всьо спішет" Яку ше ви мені згенеруєте добру мислю?
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1011 : 18 Листопада 2014, 21:33:16 »


Будьте ви прокляті ті хто за нього голосував  :prapor:

Ну я голосував.
Далі що? Підеш мені морду бити?
Свої юнацькі поллюції можеш на форум не виплескувати.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1012 : 18 Листопада 2014, 22:32:11 »

 :D :D :D йди громи "Родинну ковбаску"
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1013 : 19 Листопада 2014, 02:05:17 »

Розрахунок закінчено  :=)
Відповідь від: 19 Листопада 2014, 01:59:55
Підеш мені морду бити?
Побє тебе або "новий парламент" або "новий президент" законодавчо. Пальцем тебе не зачеплю  :=)
Відповідь від: 19 Листопада 2014, 02:04:07
йди громи "Родинну ковбаску"
обізатєльно йопта  :=)
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1014 : 20 Листопада 2014, 01:57:41 »

Ознайомтеся мєсні гуманісти. Дослід на прикладі тварі яка не має доступу до телебачення
Однажды, после очередного выпуска новостей, жена сказала: «Посмотри на этих несчастных людей. У них больше ничего нет, ни домов, ни денег, ничего. А теперь власть забрала у них даже пенсии. Неужели тебе их ни капельки не жалко?» В ответ я промолчал, вспоминая одну историю, приключившуюся со мной накануне.

Недавно на вокзале ко мне подошел бомж, и попросил пятерку «на билет». Настроение было немного лирическое, и я отвел его в близлежащую наливайку, купил ему чекушку водки и чебурек. Бомж чрезвычайно обрадовался, немедленно выпил, закусил, и стал со мной общаться. Когда в процессе разговора бомж понял, что я тот, кого русосми называют «биндеровцем», его радушие иссякло.

- А я ненавижу вас, укропы!- шамкая, процедил мой собеседник. Затем плеснул еще водки в стакан, махнул, занюхал рукавом и громко рыгнул. - Вот увидите, Мариуполь наш будет!

- То есть ты хочешь, чтобы сюда ДНР пришла? – недоуменно спросил я.

- А то! Жизни с вами нет, биндеровцы!

- Но ведь ты понимаешь, что если сюда придут твои ополченцы, город будет разрушен?

- А вы, хохлы, нас не бомбите, и ничего не разрушится! Это вы города разрушаете, а не ополчение!

- Хорошо, - терпеливо сказал я, - пусть так. Но ты ведь должен понимать, что украинские войска будут бомбить Мариуполь в любом случае, если город захватят террористы.

- Будут, как же, - злобно сплюнул на грязный пол бомж.

- Но ты все равно хочешь, чтобы ДНР пришли. Почему? Ведь сейчас город цел, все работает. А если придут твои друзья, все будет разрушено. По подвалам сидеть будете. Жрать не будете неделями. Ни света, ни воды. Тебе-то плевать, ты на теплотрассе живешь. А людям как?

Бомж ненадолго задумался. А потом махнул рукой, одним глотком допил водку, скупо поблагодарил и засеменил прочь. Отойдя на приличное расстояние, он крикнул мне грязное ругательство и скрылся за углом. А я остался размышлять, что же происходит в головах у людей? Как они потеряли способность трезво мыслить. Может, дело вовсе не в зомбировании? Ведь у бомжа нет ни телевизора, максимум радио, да и то, ловящее только радиостанцию Эра. Но где-то же он набрался всей этой сепаратистской херни?

Как получилось так, что люди, которые видели войну и все ее лишения собственными глазами, которые вынуждены были сбежать от войны, хотят привести ее на новое место? Ведь должно быть ясно даже самому законченному кретину, что где будет сепаратизм – там будет война. Но нет, они приезжают в мирные области, и умудряются митинговать за сепаратизм и там. Они все так же искренне верят в добрые намерения «ополченцев» и в сатанинскую хунту. Почему?

Все просто. Эти люди – долбоебы. Не зомбированные, не заблудившиеся, не потерянные. Они не ошибаются, они не сбились с пути, они не «такие же граждане, просто одураченные». Они – долбоебы. Возможно, в этом виновата пресловутая 47 хромосома, так называемая «хромосома русскости». Может быть – пьющие родители. Может быть – сильная травма головы. Так или иначе, эти люди необучаемы. Неспособны логически мыслить. Твари, неспособные учится на собственных ошибках, не говоря уже о чужих.

Так почему мне должно быть их жалко? Почему мое сердце должно разрываться от жалости к тем, кого, как пишут СМИ, «обездолила и ожесточила война»? Нет, нет, и еще раз нет, я никогда не пожалею ни одного обмудка-«новоросса». Они, подобно тому бомжу, просят подачек у Киева, а получив ее, плюют в спину и сыплют проклятиями. Они первые вонзят мне нож в спину, сколько бы чекушек и чебуреков я им не купил. Они – предатели.

Автор невідомий
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1015 : 20 Листопада 2014, 07:34:51 »

Ознайомтеся мєсні гуманісти. Дослід на прикладі тварі яка не має доступу до телебачення
TRITONOS, я перепрошую, а скільки тобі років?
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1016 : 20 Листопада 2014, 09:01:13 »

Це ж замовний матеріал. Ні бомжа, ні тої чекушки ні чебурека немає в реальності. Зато є такі м..ки, які в це вірять.

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1017 : 20 Листопада 2014, 13:58:20 »

TRITONOS, я перепрошую, а скільки тобі років?
Вистачає, а тобі скільки?
Відповідь від: 20 Листопада 2014, 13:53:50
Це ж замовний матеріал. Ні бомжа, ні тої чекушки ні чебурека немає в реальності.
Краще і зрозуміліше не пояснити шо таке "домбассовец"
Записаний

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1018 : 20 Листопада 2014, 21:10:56 »

Вистачає, а тобі скільки?
Видно не вистачає щоб зрозуміти елементарних речей.
Чим ти відрізняєшся від тої "вати", якщо ставиш діагноз цілому регіону, опираючись на якийсь висер невідомо кого, невідомо де знайденого? Ти був хоч раз на Донбасі? Ти спілкуєшся з пересічними дончанами? Ти володієш статистикою? Ти можеж описати загальні бажання або небажання населення Донбасу?
Так само  росіяни говорять про нас - хахли-западєнци-біндєри-фошисти. Чим ти кращий від них?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1019 : 20 Листопада 2014, 22:04:03 »

В українських "реформаторах" засумнівались на Заході - експерти, ЗМІ

Цитувати (вибране)
На першу річницю Євромайдану ставлення Заходу до України можна схарактеризувати словом "передрозчарування". 21-е листопада світ зустрічає із двома месиджами для Києва. Перший - запитання: Де реформи? Другий - попередження. Відтепер будь-яку фінансову допомогу Україна отримає лише в обмін на реформи.

Цитувати (вибране)
Затримки із запровадженням реформ в Україні примушують все більше західних експертів ставити питання про щирість оголошеного Києвом курсу на боротьбу із корупцією та схильність української влади до самогубства
.

Цитувати (вибране)
Якщо Україна не зміниться - їй не лише грошей не дадуть, а і взагалі махнуть на неї рукою та залишать на одинці з Росією.
Цитувати (вибране)
"У США дуже завантажений зовнішньополітичний графік. Якщо Україна не піде на необхідні кроки, то тут почнуть питати, а чи Україна реально варта уваги, якої вимагає? У ЄС теж постане таке питання. Бо вже очевидно, що є кілька європейських країн, які хочуть покінчити із санкціями проти Росії. Знаєте, важко буде прихильникам санкцій знайти якісь аргументи за їх продовження, якщо Україна не рухатиметься у вірному напрямку", - відзначив Пайфер.

більше ТУТ http://ukrainian.voanews.com/content/article/2528005.html


« Останнє редагування: 20 Листопада 2014, 22:11:56 від DVania »
Записаний