Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Ділимось християнською літературою і фільмами

<< < (19/25) > >>

яничар:

--- Цитата: chuck від 04 Грудня 2010, 17:44:34 ---не перебуваючи на небесах
--- Кінець цитати ---
можливо і не можна бути на землі, а "користуватися" небесним часом. Пророк (салляллаху ‘алейхи уа саллям) був на  небі.

doktor-maks:
2 яничар
Ф.М.Достоєвський назвав у своєму творі "Ідіот" Магомета "епілептиком"
Далі будемо тупити про "всі помешкання Аллахові"?
Відповідь від: 09 Грудня 2010, 22:36:36
--- Цитата: яничар від 03 Грудня 2010, 10:49:59 ---Макс, а я прослухав цю тему у Сисоєва
--- Кінець цитати ---
В тому і справа, що деякі священники знають де своя земля, а не ні
Все решта до МСР

яничар:

--- Цитата: doktor-maks від 09 Грудня 2010, 22:43:04 ---Ф.М.Достоєвський назвав
--- Кінець цитати ---
Мені не відомо наскільки добре Достоєвський знав іслам і життя Пророка (салляллаху ‘алейхи уа саллям), тому не посилаюся на нього.

--- Цитата: doktor-maks від 09 Грудня 2010, 22:43:04 ---де своя земля, а не ні
Все решта до МСР
--- Кінець цитати ---
не зрозумів.
Макс, життя не вчить? Здається ти був таким же категоричним "послом божим", як тепер православним. Тоді ти помилявся, а тепер -100% правий?

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Здається ти був таким же категоричним "послом божим", як тепер православним. Тоді ти помилявся, а тепер -100% правий?
--- Кінець цитати ---
Я не Макс, але скажу що Так, тоді він помилявся, а тепер знайшов Істину!
Апостол Павло також помилявся, але став апостолом язичників.

yaro my:
Щодо "Ідіота" Достоєвського: чи варто ототожнювати слова літературного персонажа з самим письменником.
Ось інший твір: "Брати Карамазови". Один брат був православним, а інший атеїстом-безбожником. Письменник писав за обидвох. Але ж ніхто не робить на основі цього висновок, що у письменника було роздвоєння особистості.
Крім того, є відомості, що Достоєвський був не таким вже "кріпким" духом, мав слабкості.  Хоча, як письменник, він безперечно гігант православної мислі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії