Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Ділимось християнською літературою і фільмами

<< < (13/25) > >>

яничар:
Alexander, українець- українець, німець- німець, жид- жид, грек- грек. Продовжувати, щоб було зрозуміло? Якщо я буду називати ніж- ножем, лопату- лопатою Ви мене також звинуватите в примітивізмі?
а те що Ви додумуєте- те на Вашій совісті.

Alexander:
поняв,по твому виходить так,
ти признаєш що Иисус из Назарета був жид,
(автором був хрещений жид, якого вбили -ймовірно- за те що він жид) це ти про Меня,
в слово жид ти вкладаешь зневагу і приниження,
Яничар,ти не скинхед часом :unknow (до мене можна на ти) :)

Azazello:
     На сьогодні  в Україні слово "жид"  не є нормативним, окрім релігійного вживання (Колядки, Вертеп та ін.). Представники єврейської національності та частина громадян України вважають слово «жид» образливим незважаючи на те, що колись воно було загальновживаним на території України. Вживання слова «жид» в деяких виданнях пояснювалося як своєрідний протест проти русифікації і нібито насаджування непритаманного українській мові запозичення з російської мови. Наразі вживання слова «жид» часто тягне за собою звинувачення оратора у антисемітизмі. Відмова від використання образливих етнонімів є виявом поваги українців до громадян інших національностей

Доктор Хаос:
Олександра Меня вбили саме за те, що він був жид.
У Библії також використовується назва народу - жиди. Чому ми, люди, вирішили, що жид - це образа, якщо так називає їх сам Господь?

yurko:
Azazello ДУЖЕ толково пояснила. Як би не було колись, але зараз нам неприємно коли нас називають хохлами. Принаймні мені неприємно. незважаючи навіть на те, що десь так написано.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії