Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Ділимось християнською літературою і фільмами

<< < (8/25) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: doktor-maks від 03 Березня 2009, 23:15:13 ---Слід також згадати ще одного телепузіка-харизматика Бенні Хінна. В адрес тих, хто небезпідставно викривав його брехливі телепроповіді, Бенні Хінн заявив:
«Дайте мені автомат Святого Духа і я відстрелю їм голови!»
--- Кінець цитати ---
Йдемо далі...

Бенні Хінн відомий своїм “чудотворним” піджаком. Під час своїх сеансів зцілень він зривав з себе піджак і бив ним голодних і спрагнених “свіжого помазання Святого Духа” людей, які наче снопи всі падали на підлогу.

Читаємо також - Історія виникнення харизматичного руху

Kotik:
Можна і вставлю свої 5 коп.про ПБ. Я,як і мільйони киян,відчули на власній шкірі,як Аделаджа "рятує" людей,використовуючи владу мера Києва.Ви взагалі новини хоч іноді дивитесь? Те що витворяє Чорновецький не вміщається ні в які рамки.Це він заради людей встановлює власні платні турнікети в метро, знімає плату за вхід на кладовище, відправляє пенсіонерів в будинки пристарілих при живих дітях і забирає їхні квартири і багато ін?!! Вчора в новинах передали,що депутати хочуть підписати указ!!!,щоб його примусово відправити на обстеження в психіатричну лікарню! :ganba А він становленик самого Аделаджі.

doktor-maks:
Десятка нещодавніх безумств Черновецького http://gazeta.ua/index.php?id=279969
Друга десятка безумств Черновецького http://gazeta.ua/index.php?id=281901

yurko:
Я його не захищатиму, але всеж не вхід, а вїзд на цвинтар платний. Він і без того заслужив на експертизу, але треба бути чесним.
Ну і він гарний експериментатор (нальоту, без попереднього глибокого аналізу, а ну глянем що з того вийде). Але такі експерименти зазвичай лише на тваринах проводять

Kotik:
І знову я (ми) засуджую... А так хочу навчитись неосуджувати, не гніватись...Де межа між осудом і небайдужістю?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії