Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Ділимось християнською літературою і фільмами

<< < (4/25) > >>

NetomaN:
http://rutube.ru/tracks/1249080.html?related=1&v=441afc35171ebb4b85d1ad00015b68ce

Ось дуже пізнавальне відео про сутність Аджеладжі

Кітка_Проня:
маю багааааато документального відео про тоталітарні секти   ;)


--- Цитата: Juli від 22 Грудня 2008, 14:53:19 ---Маю сотні проповідей Сандея Аделаджі на будь-які теми
--- Кінець цитати ---
а у мене є багато відео, де пан Сандей тупо здирає великі гроші з людей :=)

Juli:
Все, що ви, So4kavi4, маєте - це вирвані з контексту фрази в YouTube (типу тієї, яку ви привели в іншій темі).
Пан Сандей має величезні амбіції і цілі світового рівня, які потягнуть не на мільйони, а на мільярди. У вашому житті є хоча б одна людина такого рівня, щоб вчитися у неї? Завдяки його навчанням і проповідям змінюються долі людей, приречених на загибель. Саме такі цілісні навчання я мала на увазі.Та ви надто релігійні, щоб сприймати тих, хто відрізняється від вас, як дар.
А як ви ставитеся до навчань Кеннета Коупленда, Джойс Майєр, які транслюються по телебаченю? Їх місії набагато багатші від Посольства Божого, доречі.

Кітка_Проня:

--- Цитата: Juli від 24 Лютого 2009, 21:38:38 ---Все, що ви, So4kavi4, маєте - це вирвані з контексту фрази в YouTube
--- Кінець цитати ---
ні))) не з ютубу) який контекст, власне?))))

--- Цитата: Juli від 24 Лютого 2009, 21:38:38 ---Пан Сандей має величезні амбіції і цілі світового рівня
--- Кінець цитати ---
це точно))) мало-хто спромігся до такого амбіційного шарлатанства)  :=)

--- Цитата: Juli від 24 Лютого 2009, 21:38:38 ---У вашому житті є хоча б одна людина такого рівня, щоб вчитися у неї?
--- Кінець цитати ---
є)

--- Цитата: Juli від 24 Лютого 2009, 21:38:38 ---Завдяки його навчанням і проповідям змінюються долі людей, приречених на загибель. Саме такі цілісні навчання я мала на увазі.Та ви надто релігійні, щоб сприймати тих, хто відрізняється від вас, як дар.
--- Кінець цитати ---
no comments.

--- Цитата: Juli від 24 Лютого 2009, 21:38:38 ---А як ви ставитеся до навчань Кеннета Коупленда, Джойс Майєр, які транслюються по телебаченю? Їх місії набагато багатші від Посольства Божого, доречі.
--- Кінець цитати ---
як я можу до чогось якось ставитись, якшо я попрошу вас прочитати дешчо, з метою лише проаналізувати і зробити ВЛАСНІ висновки, а ви відмовитесь?)

Juli:

--- Цитата: So4kavi4 від 24 Лютого 2009, 23:21:50 ---як я можу до чогось якось ставитись, якшо я попрошу вас прочитати дешчо, з метою лише проаналізувати і зробити ВЛАСНІ висновки, а ви відмовитесь?)
--- Кінець цитати ---

Не понятно.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії