Хто має взірець заяви,киньте будь-ласка і куди відправляти. Це точно сил нема, щороку все гірше і гірше..Ті що палять,ніби спеціально назбирують ті купи листя і сухої трави саме для паління.Можна ж просто прикопати,чи й викинути ,само перегниє,ще й буде органічними добривами.Ні..за традиціями предків палять і палять, абсолюьно не думаючи,що час зараз зовсім інший і скільки в тому листі всяких шкідливих речовин і не уявляючи якуу шкоду приносять собі і оточуючим.
Відповідь від: 09 Вересня 2014, 08:19:53
Спалювання опалого листя вивільняє у повітря накопичені протягом року радіонукліди і вихлопи автомобілів; разом з листям горить пластикове та гумове сміття, завдяки чому у повітря викидається додатково до 70 хімічних речовин, серед яких є і особливо небезпечні сполуки – діоксини.
На присадибних ділянках рослини нерідко окроплюють пестицидами, які також вивільняються у повітря при згорянні листя чи трави. Найбільше пестицидів містить бадилля картоплі, яке ми так рясно скроплюємо від колорадського жука.
Відповідь від: 09 Вересня 2014, 08:23:27
"Державні санітарні правила охорони атмосферного повітря населених місць" однозначно, зокрема, у пункті 6.1.3 наголошують: "Не допускається спалювання побутового сміття, виробничих та інших відходів на території об'єктів та населених пунктів". Статті 16 і 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняють спалювання листя. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77 адміністративного кодексу України.