Під «дивом Мойсея» мається на увазі те, що протягом дуже короткого періоду навесні можна ходити по прибережних водах навколо невеликого південнокорейського острова – вчитайтеся: тут можна ходити по воді.
Приблизно два рази на рік у період з березня по червень прибережна лінія Жовтого моря оголюється через дію приливних сил, в результаті чого на місці, де нещодавно панувало море, виникає смуга суші довжиною близько трьох км, що з’єднує два острови – Джинді і Модо. Прохід шириною 40 м залишається відкритим всього на одну годину, і в цей час тисячі туристів користуються рідкісною можливістю пройти через море.
На острові Джинді щороку влаштовується чотириденний фестиваль, присвячений цій події. «Дивом Мойсея» явище названо на честь аналогічної події, описаного в Біблії, – Мойсей змусив води Червоного моря розійтися: можна сказати, що Біблія побічно посприяла розвитку місцевого туристичного бізнесу.
У корейців є своя власна історія про походження феномена Жовтого моря: вона свідчить, що колись на острові Джинді розплодилося безліч кровожерливих тигрів, тоді всі що жили на острові люди бігли на Модо, вважаючи, що там тигрів немає – всі, за винятком однієї старої жінки, яку забули взяти з собою. Вона молилася Богу Морів, щоб той створив шлях, і вона теж могла б піти на Модо – Бог Морів послухав її прохань, і жінка врятувалася. Правда, можна припустити, що Бог Морів володів специфічним почуттям гумору або недостатніми знаннями про місцеву фауну – тигри анітрохи не бояться води.